مدل های جدید و زیبای تزیین تربچه به همراه تزیینات زیبای سبزی خوردن و ظرف سبزی با تربچه های تزیین شده زیبا و متنوع را به همراه آموزش مرحله به مرحله تزیین زیبای تربچه را در این مطلب مشاهده می فرمایید.

تزیین تربچه یکی از تزیینات جالب و مهم است که نقش اساسی در ظرف سبزی خوردن و همچنین در زیبایی سفره دارد. روش های مختلفی برای انجام این تزیینات وجود دارد که در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی مدل های جدید و زیبای تزیینات تربچه به شکل های مختلف، آموزش کامل و مرحله ایی نحوه صحیح برش زدن تربچه و تزیین آن را نیز ارائه دهیم. در ادامه با این آموزش مفید و جالب همراه ما باشید.

آموزش تزیین تربچه به همراه مدل های زیبای این تزیینات :

تربچه یکی از سبزیجات زیبا و خوش فرم است که به دلیل دو رنگ بودن بعد از برش جذابیت زیادی دارد و با به کارگیری روش های متعدد برای تزیین تربچه می توان از آن برای تزیینات ظرف سبزی، تزیین غذاهای مختلف و همچنین به عنوان دورچین بشقاب و دیس غذا استفاده نمود. در ادامه با نحوه صحیح انجام این تزیینات که مشابه با تزیین میوه می باشد آشنا شوید.

آموزش تزیین تربچه :

برای انجام تزیینات مختلف روی تربچه ابندا آنها را کامل شسته و سپس سر و دم تربچه را جدا کنید.

میوه آرایی تربچهمیوه آرایی تربچه

هدف ما در این نوع تزیین، ایجاد فرم گل روی تربچه است که برش های مختلف ایجاد می شود. توجه داشته باشید که برش ها عمیق است اما تا انتها نیست و موقع برش زدن تربچه باید دقت داشته باشید که تکه های آن از هم جدا نشوند. این کار را تا زمانی که فرم اصلی ایجاد گردد ادامه دهید.

آموزش تزیین تربچهتزیین تربچه جدیدRadishes decorations (16)تزیین جدید سبزی خوردنتزیین زیبای تربچه

در این مرحله تربچه های برش زده شده را داخل ظرفی که حاوی آب سرد است قرار دهید و مقداری نمک نیز به آن اضافه کنید. این کار باعث می شود گلبرگ های گل ایجاد شده روی تربچه باز شود و برش ها از هم فاصله بگیرند و فرم اصلی گل تشکیل گردد. این قانون برای همه نوع تزیین تربچه به کار می رود و نقش مهمی در انجام تزیینات دارد.

میوه آرایی تربچهتزیینات تربچه

مدل های تزیین تربچه :

علاوه بر مدلی که در بالا معرفی نمودیم با کمی خلاقیت و ابتکار می توانید تربچه ها را به شکل های مختلف دیگر نیز تزیین نمایید که هر یک از این مدل ها زیبایی خاص خود را داند. در این بخش از شما دعوت می کنیم به مدل های متنوع و زیبای ارائه شده دقت نموده و با الگوبرداری از  آنها تزیینات مختلفی داشته باشید.

تزیینات تربچهتزیین سبزیجاتتزیینات تربچه مجلسیساخت گل با تربچهتزیین جدید تربچهتزیین تربچهتربچه تزیین شدهتربچه تزیین شده

تزیین سبزی خوردن با تربچه :

پرکاربرد ترین مورد استفاده از تربچه های تزیین شده،  تزیین سبزی خوردن با استفاده از آنها است که زیبایی خاصی به سبزیجات می بخشد. بعد از کشیدن سبزی در ظرف های مورد نظر، روی آن را با تربچه تزیین نمایید. تصاویر زیر می توانند ایده مناسبی برای انجام این کار باشند.

تزیینات تربچه برای ظرف سبزیتزیین آسان و زیبای تربچهتزیین پیازچه و تربچهسبزی خوردن تزیین شدهتزیینات سبزیجات جدید

 امیدواریم با الگوبرداری از مدل های ارائه شده و همچنین آموزش تزیین تربچه که در این مطلب به آن پرداختیم بتوانید زیباترین تزیینات را داشته باشید. با مراجعه به بخش سفره آرایی از دیگر مدل ها و تزیینات زیبا و متنوع دیدن فرمایید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.