دسته ها
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
سحر خیز

مدل های لباس مجلسی با طراحی مدرن مخصوص خانم های چاق

  • ندا خوشرو
  • ۷ آذر ۱۳۹۴
  • ۰

اگر می خواهید چاقی خود را پنهان کنید و لباسی را پوشید که اندام شما متناسب تر و بهتر به نظر برسد مدل ها و مطالب زیر شما را برای انتخاب لباس های مجلسی برای خانمهای چاق به خوبی راهنمایی می کنند.

همه خانم ها دوست دارند که از لباس های مجلسی استفاده کنند که اندام آن ها را زیبا و متناسب تر نشان دهد. در این مطلب مدل های بسیار زیبا و مناسب لباس مجلسی برای خانمهای چاق را مشاهده خواهید کرد.

نکات طلایی لباس مجلسی مناسب برای خانم های چاق

در مطالب زیر چند راز در انتخاب لباس مجلسی مناسب را در اختیار شما قرار می دهیم که امیدواریم با رعایت این اصول لباس مجلسی بسیار مناسبی را انتخاب کنید تا اندام شما را لاغرتر نشان دهد.

سه مدل لباس مجلسی افراد چاق

لباس مجلسی را بپوشید که اندازه شما باشد از پوشیدن لباس مجلسی که بسیار تنگ یا گشاد است خودداری کنید این مدل لباس ها باعث می شوند تا شما چاق تر به نظر برسید. اگر لباس های بسیار تنگ را برای پوشیدن انتخاب کنید چین و چروک هایی در قسمت تنگ و چسبان لباس بوجود می آید که بسیار جلوه زشتی را به اندام شما می دهد.
از لباس مجلسی با مدل یقه هفت استفاده کنید زیرا این مدل لباس ها شما را لاغرتر نشان می دهند. با پوشیدن لباس مجلسی با یقه هفت توجه اکثر افراد سمت گردن و بالاتنه شما می رود که بهتر است از گردنبند ظریف و زیبایی برای جلب توجه بیشتر استفاده کنید.

لباس مجلسی با رنگ زرشکی

سعی کنید از دامن هایی که اندازه آن ها تا بالای زانو شما است استفاده کنید زیرا پوشیدن دامن کوتاه شما را قد بلندتر نشان می دهد. هرگز سراغ دامن های بلندی که تا ساق و مچ پای شما هستند نروید.
بهتر است لباس مجلسی برای خانمهای چاق دارای خطوط عمودی باشد زیرا طرح ها و خطوط عمودی باعث می شوند تا شما قد بلندتر و لاغرتر به نظر برسید.
سعی کنید از کفش پاشنه بلند با پاشنه های هشت سانتی متر و یا زیر هشت سانتی متر استفاده کنید. کفش های پاشنه بلند باعث می شوند تا پاهای شما کشیده تر به نظر برسند و بنابراین اندام شما متناسب تر و لاغرتر به نظر می رسد.

لبایس مجلسی با قد دامن کوتاه

مدل های لباس مجلسی برای خانمهای چاق

اگر شما از آن دسته از خانمهایی هستید که دارای اندام چاق و نامناسبی هستید هرگز نگران نباشید در این مطلب مدل هایی را به شما پیشنهاد می دهیم تا با انتخاب و پوشیدن آن ها تا حدی چاقی خود را بتوانید پنهان کنید.

کت و دامن کوتاه

لباس مجلسی بلند و به رنگ آبی تیره لباس مجلسی با طرحی مدرن لباس مجلسی ویژه خانومهای چاق لباس مشکی بسیار جذاب و تیره لباس جلسی زیپ دار لباس مجلسی شیک و مدرن  لباس مجلسی دو رنگ لباس مجلسی با طرحی فوق العاده لباس مجلسی با اندازه مناسب برای خانومهای بسیار چاق لباس مجلسی 2016لباس مجلسی بلند افراد تپللباس مجلسی برای خانومهای چاق میانسال

مدل های لباس مجلسی مناسب برای دختر خانمهای چاق

اگر شما یک دختر خانم بسیار مشکل پسند هستید و به دنبال لباس مناسبی هستید تا اندام شما را لاغرتر نشان دهد مدل های زیر را مشاهده کنید تا بتوانید طرح مناسب برای مدل لباس مجلسی خود را انتخاب کنید.

لباس مجلسی با طرحی متفاوتلباس مجلسی دختران چاقلباس مجلسی زنانه افراد چاقانواع لباس های مجلسی دخترانهسارافن مجلسی برای خانم های چاقلباس مجلسی برای خانومهای چاق 2016

 لباس مجلسی تیره برای خانومهای چاق

در این قسمت از دنیای مد ترفند های بسیار خوبی را برای انتخاب لباس مجلسی مناسب و مدل های بسیار زیبا و جذاب از لباس مجلسی برای خانمهای چاق را مشاهده کردید که امیدواریم با مشاهده این مدل ها لباسی با طرح دوخت مناسب را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.