اگر شما از نازکی و کم پشتی مو خود رنج می برید در این مطلب ما نکاتی را برای پرپشت کردن موهای کم پشت و ضعیف به همراه مدل موهای متنوع برای موی کم پشت را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید مدلی مناسب از مدل مو برای موهای کم پشت را انتخاب کنید.

کوتاه کردن موهای کم پشت و کم حجم نیاز به مهارت زیادی دارد باید مدلی را برای موهای خود انتخاب کنید که موهای کم پشت شما پرحجم و پرپشت به نظر برسد. در این مقاله چند مدل مو برای موهای کم پشت را یه شما عزیزان پیشنهاد می دهیم.

نکاتی برای پرپشت نشان دادن موهای کم پشت

 مدل مو جدید برای موهای کم پشت

اگر شما موهای کم پشت و نازکی دارید از خرد کردن بیش از حد موهایتان خودداری کنید. برای موهایی که کم پشت هستند باید تعادل را در کوتاه کردن مو به خوبی برقرار سازید. اغلب پایین مو پر پشت تر از قسمت جلوی موها است بنابراین به شما توصیه می کنیم پایین موهای خود را صاف نگه دارید تا موهای شما پرپشت به نظر برسند.
می توانید برای ضخیم کردن موهای نازک و کم پشت از رنگ مو استفاده کنید.
هرگز موهای کم پشت و نازک خود را دکلره نکنید زیرا دکلره باعث ریزش موهای نازک و ضعیف می شود.
سعی کنید از اتوی مو و سشوار فقط در مواقع ضروری استفاده کنید.

مدل مو ایده آل برای موهای کم پشت
شانه های موپیچ و گرد باعث ریزش موهای ضعیف و کم پشت می شوند بنابراین برای فرم دادن به موهایتان بعد ار استحمام  از بیگودی های مو که درشت و نرم هستند استفاده کنید توچه کنید که موی شما باید نم دار باشد تا به خوبی صاف شود و حالت بگیرد هرگز از بیگودی بر روی موی خیس استفاده نکنید.
اگر می خواهید از سشوار برای فرم دادن به موهایتان استفاده کنید موهایتان را در جهت خلاف رشد مو سشوار بکشید این طریقه سشوار کشیدن یاعث می شود تا موهای شما ضخیم تر دیده شوند.
بهتر است برای شستشوی موهای کم پشت و نازک از شامپوهای خشک استفاده کنید.
توجه داشته باشید که اگر می خواهید از نرم کننده ها استفاده کنید بهترین گزینه برای موهای شما نرم کننده های حجم دهنده هستند.
از سرم مو و واکس و ژل مو استفاده نکنید زیرا وزن موهای شما را سنگین می کنند و باعث می شوند تا موهای شما به سمت پایین کشیده شوند و همین امر باعث می شود تا موهای شما کم پشت تر دیده شوند.

انواع مختلف مدل مو برای موهای کم پشت

اگر شما همواره نگران کم پشت بودن موهایتان هستید و به دنبال مدل مویی مناسب هستید تا موهای شما پرپشت به نظر برسند مدل موهای زیر را به شما پیشنهاد می دهیم.

انواع مدل موهای کوتاه برای موهای کم پشت

اگر موهای شما بسیار کم پشت و نازک است و تمایل دارید که قد موهای خود را بسیار کوتاه کنید حتما مدل موی مناسبی از مدل مو برای موهای کم پشت را انتخاب کنید تا موهای شما پرپشت تر و زیباتر نشان داده شوند مدل موی کوتاه در تصاویر زیر مدل های بسیار مناسبی هستند و همانطور که مشاهده می کنید حجم موها را کمی بیشتر نشان می دهند می توانید برای اینکه موهای شما بسیار زیباتر به نظر برسند از رنگ مو های فانتزی نیز برای موهای خود استفاده کنید.

مدل مو 2016مدل مو با رنگی متفاوت و ایده آلمتنوع ترین مدل مو برای موهای کم پشتمدل های جذاب و متفاوت مومدل مو با رنگی بسیار روشن برای موهای کم پشتمدل بسیار زیبا و جذاب برای موهای کم پشتمدل مو با رنگی روشن و جذابزیبا ترین مدل مو برای موهای کم پشتمدل مو برای موهای کم پشت 2016مدل مو با رنگ بسیار زیبا و تیرهمدل مو بسیار زیبا برای موهای کم پشت مدل مو برای موهای کم پشتمدل م و کوتاه با رنگ روشن

زیباترین مدل موهای بلند برای موهای کم پشت

در این قسمت تصاویری از مدل موی بلند مناسبی را برای موهای کم پشت شما جمع آوری کرده ایم این مدل موها علاوه بر اینکه موهای شما را پرپشت تر نشان می دهند بسیار زیبا و مناسب برای خانوم های مشکل پسند هستند.

مدل مو حجم دهنده برای موهای کم پشت مدل مو برای موهای کم پشت ویژه خانوم های خوش سلیقهمدل مو مدل مو بلند برای موهای کم پشت با رنگ روشنانواع مدل مو برای موهای کم پشت

حتما در انتخاب مدل مو و رنگ مو به فرم چهره تان توجه داشته باشید تا مدل مویی را انتخاب کنید که جذاب تر و زیباتر به نظر برسید. امیدواریم که مجموعه مدل مو برای موهای کم پشت راهنمای خوبی برای انتخاب مدل مو مناسب شما باشد. می توانید به بخش مدل مو مراجعه کنید و انواع مدل موهای بیشتری را مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.