دسته ها
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷

کاردستی شب یلدا خلاقانه و زیبا با روش ساخت آسان

  • یلدا محمدی
  • ۲۹ آبان ۱۳۹۴
  • ۰

با جدیدترین و زیباترین مدل های کاردستی شب یلدا برای کودکان با الگوبرداری از میوه های مخصوص شب یلدا و همچنین با طرح های مختلف و زیبای آدم برفی در این مطلب آشنا می شوید که ایده های جالب و قابل توجهی برای ساخت کاردستی شما می باشند.

با استفاده از ایده های جدید و به کارگیری کمی خلاقیت و ابتکار می توانید زیباترین مدل های کاردستی شب یلدا را با وسایل مختلف تهیه نمود و به کودکان هدیه داد. این مدل کاردستی های زیبا و جذاب را به عنوان گیفت شب یلدا نیز برای مهمانی ها و حتی مهد کودک به کار ببرید. در این مطلب مجموعه ایی از تصاویر این کاردستی های زیبا و متنوع برای شب یلدا را گردآوری نموده ایم که می توانند ایده مناسبی برای ساخت کاردستی شما باشند. در ادامه این عکس های زیبا را ملاحظه نمایید.

مدل های جدید کاردستی شب یلدا برای مهد کودک و پیش دبستانی :

ساخت کاردستی شب یلدا توسط همه مربیان هنرمند و مهربان مهدکودک انجام می گیرد و هر مربی با توجه به امکانات و وسایلی که در دسترس دارد سعی می کند زیباترین و کاربردی ترین کاردستی را تهیه نماید. که در ادامه به معرفی مدل های کاردستی ساده و زیبا با وسایل مختلف می پردازیم.

کاردستی شب یلدا با مقوا :

مقوا و انواع کاغذهای رنگی یکی از در دسترس ترین وسایل و موادی است که می توان با آن کاردستی های مختلفی تهیه نمود. با مقواهای رنگی و انواع کاغذ ها، کاردستی های مختلف به شکل انواع میوه های زمستانی که خوردن آنها در شب یلدا مرسوم تر است و همچنین عروسک های کاغذی مخصوص زمستان را تهیه نمایید. تصاویر زیر می توانند الگوهای خوبی برای ساخت کاردستی با کاغذ و مقوا برای شب یلدا باشند.

کاردستی شب یلدا کاردستی با مقواکاردستی های خلاقانهکاردستی انارکاردستی خلاقانه با مقواکاردستی های خلاقانهکاردستی آدم برفی جدیدکاردستی شب یلدا جدید

ساخت کاردستی شب یلدا با وسایل ساده :

علاوه بر کاغذ و مقوا می توانید با انواع مختلف وسایلی که در دسترس دارید، کاردستی های متنوع و زیبایی تهیه نمایید. همه نوع وسایل دور ریختتنی، انواع ظروف یکبار مصرف، کاموا، پارچه و حتی سی دی های بدون استفاده برای این کار مناسب هستند و می توانید به کمک آنها، مدل های مختلف کاردستی شب یلدا برای کودکان را تهیه نمایید. تصاویر زیبایی که در ادامه مشاهده می فرمایید انواع مختلف کاردستی کودکانه است که اغلب برای جشن شب یلدا و آغاز فصل زمستان تهیه شده اند و با الهام گرفتن از آنها می توانید زیباترین و جذاب ترین مدل های کاردستی را خلق نمایید.

کاردستی زمستانیکاردستی جدیدکاردستی آدم برفیکاردستی برای کودکانکاردستی با کاغذ رنگیکاردستی خلاقانه با نمدکاردستی با کامواکاردستی با لیوان یکبار مصرفکاردستی انارکاردستی زمستانیآموزش ساخت کاردستیکاردستی

با انواع مختلف کاردستی شب یلدا برای مهد کودک و پیش دبستانی آشنا شدید، این کاردستی های زیبای و جالب را تهیه نموده و به عنوان گیفت شب یلدا به کودکان هدیه دهید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش کاردستی از دیگر مدل ها و همچنین آموزش های متنوع در این زمینه دیدن فرمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.