مانتو یکی از پوشش های بسیار مهم برای زنان ایرانی است در این مجموعه بیش از بیست مدل مانتو رسمی و بسیار جدید را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

نوع لباس پوشیدن هر فرد نشانگر شخصیت آن فرد می باشد و مانتو یکی از پوشش های بسیار مهم و مناسب است که شما باید مدل مانتو را با توجه به قد و اندامتان انتخاب کنید. در این مقاله جدیدترین تصاویر مدل مانتو رسمی را مشاهده خواهید کرد.

مدل مانتو رسمی باید مناسب و ساده باشد. در مطلب زیر مدل مانتو های مناسب و نکاتی را برای انتخاب مدل مانتو اداری و رسمی در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم بتوانید بهترین و زیباترین مدل مانتو را انتخاب کنید.

نکاتی برای انتخاب مدل مناسب مانتو رسمی

مدل های بسیار زیبای مانتو های رسمی

برای رنگ مدل مانتو اداری و رسمی می توانید از رنگ های تیره مانند رنگ قهوه ای و سرمه ای و مشکی و خاکستری و آبی تیره استفاده کنید که این رنگ ها بسیار مناسب تر برای محیط کاری شما می باشند.  رنگ قهوه ای بسیار رنگ مناسب و زیبایی است و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد اگر می خواهید از رنگ آبی استفاده کنید بهتر است آبی تیره که مناسب تر برای محیط کاری شما است را انتخاب کنید. بهتر است برای مدل مانتو رسمی از مانتو هایی که دارای آستر هستند استفاده کنید.

مدل مانتو بسیار زیبا و مناسب رسمیمانتو رسمی به رنگ تیره و زیبامدل های مانتو اداری و رسمی 2016
توجه به جنس پارچه مانتو بسیار مهم است و سعی کنید از مانتو هایی با جنس پارچه مرغوب برای محیط کارتان استفاده کنید.
در انتخاب مدل مانتو رسمی از مانتو هایی استفاده کنید که جیب های بسیار زیادی ندارند و هم چنین مانتو ها با اپل های بسیار بزرگ و دکمه های خیلی بزرگ هم برای مانتو های اداری مناسب نمی باشند. بهتر است جیب های مانتو شما بسیار ساده باشد.
داشتن دکمه های بسیار زیبا و مناسب در مدل مانتو رسمی اهمیت بسیار زیادی دارد.

حتما بخوانید:  عکس های مدل مانتو اداری و رسمی با طرح های جدید و زیبا


مانتو رسمی با برش بسیار زیبا

خانوم هایی که قد کوتاه و متوسطی دارند مدل مانتو رسمی بلندتر برای آن ها مناسب تر است. و خانوم های که قد بلندی دارند باید از مانتو ها با قدی کوتاه تری استفاده کنند.
برای فصل سرما مانتو های اداری با رنگ های تیره بسیار مناسب هستند و در فصل گرما نیز می توانید از مانتو هایی با رنگ کرم و زیتونی و خاکستری روشن استفاده کنید.

مانتو رسمی بسیار زیبا و مناسبمانتو اداری و رسمی بسیار شیک

توجه داشته باشید که مدل مانتو اداری باید کاملا اندازه شما باشد از پوشیدن مانتو های خیلی تنگ و بسیار گشاد خودداری کنید.

جدیدترین مدل های مانتو رسمی

در تصاویر زیر مدل های بسیار شیک و جدید از مدل های مانتو رسمی را مشاهده خواهید کرد.

مانتو رسمی سال 1394  مانتو رسمی بسیار زیبا مانتو رسمی مانتو اداری و رسمی مانتو بسیار شیک رسمی مدل مانتو رسمی بسیار جذاب و متفاوت مانتو رسمی با رنگ بسیار مناسب مدل مانتو رسمی بسیار زیبا و به رنگ تیره مانتو رسمی با طرح و برش بسیار جذاب و ساده مدل مانتو رسمی ویژه معلمین مانتو رسمی با جیب و دکمه های مناسب مدل مانتو رسمی بسیار جدید جدیدترین مدل های مانتو رسمی
مدل بسیار ساده مانتو رسمی

انتخاب مدل مانتو مناسب برای محیط کار شما امر بسیار با اهمیتی است در این مطلب نکاتی را برای انتخاب مدل مانتو رسمی مناسب را در اختیار شما قرار داده ایم و جدیدترین مدل مانتو رسمی را در این مقاله مشاهده خواهید کرد. برای مشاهده انواع مدل مانتو کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.