مدل های متنوع انواع کاردستی ساعت برای کودکان با کاغذ، مقوا و همچنین ظروف یکبار مصرف را در این مطلب مشاهده می فرمایید و با جدیدترین مدل های کاردستی کودکان به شکل ساعت دیواری با طرح های زیبا و جذاب آشنا می شوید.

ساخت کاردستی ساعت دیواری یکی از ساده ترین کاردستی هاست که به راحتی می توانید آن را با انواع وسایل موجود در منزل تهیه نمایید. این کاردستی جالب و زیبا برای کمک به یادگیری کودکان اهمیت زیادی دارد و مطمئنا همه مادران و همچنین مربیان مهد کودک بارها اقدام به ساخت آن به شکل های مختلف نموده اند. در این مطلب سعی داریم نمونه های جدید و ساده این مدل کاردستی زیبا را معرفی نماییم و ایده های جدید و خلاقانه ایی در زمینه ساخت ساعت ارائه دهیم. همراه ما باشید.

جدیدترین مدل های کاردستی ساعت دیواری برای کودکان :

کاردستی ساعت را می توانید برای سنین مختلف تهیه نمایید و از این طریق به کودکان کمک کنید تا با ایده های خلاقانه  این مدل کاردستی را بسازند و از این طریق علاوه بر شکوفا سازی خلاقیت در کودکان، به یادگیری ساعت نیز کمک نمایید. با همه وسایلی که در دسترس دارید می توانید انواع  مختلف ساعت و کاردستی برای کودکان را تهیه فرمایید که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

کاردستی ساعت دیواری کاغذی :

انواع مختلف کاغذ ساده و کاغذ رنگی در دسترس ما وجود دارد که می توان گفت فراوان ترین وسیله برای ساخت کاردستی های متنوع است، از این رو انواع مختلف کاردستی با کاغذ طرفدارهای زیادی دارند و بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. ساخت ساعت با کاغذ نیز از این قاعده مستثنا نیست و به راحتی با کاغذهای موجود در منزل می توان آن را تهیه نمود.

کاردستی کاردستی با کاغذ رنگیساخت کاردستی جدیدساخت کاردستی

کاردستی ساعت مقوایی :

ساخت کاردستی با مقوا ایده جالبی برای ساخت کاردستی ساعت دیواری است. بعد از مشخص کردن طرح اصلی ساعت، الگوی آن را روی انواع مختلف یا کارتن برش زده و بعد از اتصال به هم صاحب ساعت دیواری مقوایی شیک و زیبایی شوید که می تواند ایده جالبی برای ساخت کاردستی توسط کودک شما باشد.

کاردستی کودکانهکاردستی خلاقانهکاردستی کودکان با مقواکاردستی ساعت

کاردستی ساعت با وسایل دور ریختنی :

مطمئنا وسایل دور ریختنی و بدون استفاده زیادی در دسترس همه ما وجو د دارد که اغلب سعی داریم در اولین فرصت آنها را دور بریزیم غافل از اینکه می توان کاردستی های جذاب و زیبایی با این وسایل دور ریختنی تهیه نمود که ساخت ساعت دیواری نیز یکی از این کاردستی های جذاب و جالب است. که در ادامه چند نمونه زیبا و جالب از ساخت این مدل کاردستی با وسایل دور ریختنی را ملاحظه می فرمایید.

کاردستی با مقوامدل کاردستی کودکانکاردستی با وسایل دور ریختنیکاردستی با مواد دور ریختنیکاردستی ساعت دیواریساخت کاردستی های کودکانهساخت کاردستی جدیدآموزش کاردستی

ساخت ساعت با بشقاب یکبار مصرف :

بشقاب یکبار مصرف و پلاستیکی به دلیل فرم ظاهری که دارد می تواند ایده مناسب و جالبی برای ساخت کاردستی های مختلف باشد. ساخت ساعت دیواری با اینگونه ظروف به راحتی انجام می گیرد که در این بخش می توانید مدل های متنوع آن را ملاحظه نمایید.

کاردستی برای کودکانساخت کاردستی جدیدساخت ساعت کودکانهساخت ساعت دیواری

با الگوبرداری از مدل های کاردستی ساعت که در این مطلب ارائه شد می توانید انواع مختلف ساعت دیواری را برای کودکان تهیه نمایید و از آنها نهایت استفاده را ببرید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش کاردستی از دیگر مدل ها و همچنین آموزش های مربوطه دیدن فرمایید.

یک دیدگاه

  1. اروین

    اردیبهشت ۵, ۱۳۹۵ در ۸:۴۳ ب.ظ

    وقعا عالی

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.