دسته ها
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

جذاب ترین مکان های دیدنی ژاپن برای ایرانی ها

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۷
  • ۰

ژاپن از کشورهای جزیزره ای در دنیا است و به دلیل واقع شدن در اقیانوس آرام و بخشی هایی از دریای شرقی ژاپن دارای جاذبه های زیبایی است. و هر ساله گردشگران زیادی برای بازدید از مکان های دیدنی ژاپن به این کشور سفر می کنند.

در ژاپن وجود آتشفشان هایی همچون هونشو، هوکایدو و کیوشو بر جذابیت مکان های دیدنی ژاپن افزوده است این کشور پر جمعیت به دلیل پیشرفت های زیادی که در زمینه فناوری و تکنولوژی داشته است مقصد بسیاری از مهاجران است و به دلیل برخورداری از امکانات به روز و مدرن برای گردشگران نیز دارای اهمیت است. در ادامه با جاذبه های توریستی در این کشور پهناور و پیشرفته بیشتر آشنا می شوید.

     زیبایی های ژاپن

مناطق گردشگری و مکان های دیدنی ژاپن

ژاپن به دلیل اینکه در گذشته از کشورهای و امپراطوری های بزرگ بوده است هنوز در آن آثاری از آن دوران باقی است و به همین دلیل بنای های موجود در این شکور دارای ارزش تاریخی و فرهنگی بالا هستند در کنار این بناهای ارزشمند می توانید از جاذبه های طبیعی و گردشگری متنوع در این کشور دیدن کنید و لذت ببرید.

چشم انداز ژاپن

کانازاوا:

این جاذبه در مرکز ایشیکاوا قرار گرفته است و به مرداب طلا شناخته می شود و از بناهایی است که در اثر حملات آمریکایی ها کمتر دچار آسیب شده است در این شهر می توان از باغ کینروکو که شامل مجموعه باغ های بزرگ ژاپن است دیدن کرد وجود گونه های مختلفی از گیاهان، درختان و گل ها بر جذابیت این باغ ها افزوده است.

مکان های دیدنی ژاپن را بشناسید

تاکایاما:

از جاذبه هایی که در این شهر می توان از آن دیدن کرد کاخ سلطنتی کیوتو است که در کنار معبدهای معروف و مهم برای گردشگران دارای اهمیت است آب و هوای مطبوع این منطقه و وجود روستاهایی خوش آب و هوا برای گردشگران جالب است. این جاذبه از مکان های گردشگری ژاپن با جذابیت های خاص خود است.

مناطق بی نظیر ژاپن

توکیو:

این شهر پایتخت و شهر مرکزی مهم در ژاپن است در این شهر وجود سبک های مدرن و به روز معماری بسیار جالب و دیدنی است در این شهر باید به دنبال جاذبه های لاکچری و خاص برای تفریحات خود باشید.

جاذبه های ویژه ژاپن

کوه کویا:

کویا از مهم ترین مکان ها برای فرقه های شینگو است و متعلق به مذاهب بودایی است این منطقه کوهستانی دارای دره های با ارتفاع ۸۰۰ متر است و چشم اندازهایی از نیلوفر آبی در این مناطق به چشم می خورد. در این منطقه دانشگاه علوم مذهبی وجود دارد که برای فرقه های مختلف است.

جاذبه های ارزشمند ژاپن

هیروشیما:

این شهر در سال ۱۹۴۵ مورد حملات شدید بمبارانی از سوی آمریکا قرار گرفت و در خلال جنگ جهانی دوم دچار خسارات شدیدی شد و به همین دلیل موزه های ارزشمندی در این شهر وجود دارد که به موزه یاد بود هیروشیما معروف است قلعه هیروشیما و باغ غرق شده از دیگر جاذبه ها در این منطقه است.

هیروشیمای ژاپن

جزیره ایشیگاکی:

این جزیره زیبا از مکان های دیدنی ژاپن است که در غرب اوکیناوا هونتو واقع شده است و وجود مجمع الجزایر در این جزیره به اهمیت آن افزوده است سواحل زیبای این جزیره و و وجود امکانات تفریحی گوناگون موج سواری، غواصی و دیگر امکانات ورزشی آبی موجب جذب گردشگران بیشتر شده است.

گشت و گزار در ژاپن

کاماکورا:

شاید در کتاب های تاریخی نام این شهر مهم ژاپن را شنیده باشید وجود مجسمه برنزی ارزشمند بودا و دیگر مجسمه های بودایی به اهمیت این شهر تاریخی افزوده است معبد آنکوکوران جی، معبد هیس درا، آسایانا و … از جاذبه های واقع شده در این شهر هستند.

دیدنی های به روز ژاپن

نارا:

نارا از مکان های دیدنی ژاپن با جنبه تاریخی است نارا یک مکان باستانی با چند مجموعه معبد، زیارتگاه و بناهایی مخروبه است جنگل باستانی این منطقه نیز در فهرست لی یونسکو به ثبت رسیده است.

جاذبه های توریستی ژاپن

جاذبه های دیدنی ژاپن بسیار متنوع هستند و در کنار دیدنی هایی که در بالا به آن اشاره شد می توانید از کیوتو، نیکو و پارک نارا نیز دیدن کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.