ماشین فورد از جمله گرانقیمت ترین ، با شکوه ترین و مجهزترین خودرو های جهان می باشد که دارای انواع مختلف با برند های مشهور می باشد در این مطلب چند برند مشهور فورد ا مورد بحث قرار داده و عکس ماشین فورد در برندهای مختلف را با هم مشاهده می کنیم .

ماشین فورد از جمله مجلل ترین و گرانقیمت ترین خودروهای جهان می باشد . محصولات این شرکت دارای  ۹ برند مختلف می باشد از جمله این برند ها می توان به لینکلن ، مرکوری ، جگوار ، استون مارتین ، مزدا ، ولوو ، لیندرور ، رنجرور و ادسل اشاره کرد . فورد اولین شرکت تولید ماشین هایی با آلودگی کمتر می باشد این شرکت یکی از پیشگامان تولید خودرو با کمترین آلودگی می باشد که با توجه به استاندارد های زیست محیطی اقدام به تولید خودرو کرده است . در این مطلب با چند نوع خودرو فورد آشنا می شویم و عکس ماشین فورد در مدل های مختلف و نمای درونی و بیرونی آن را با هم مشاهده می کنیم .

معرفی چند برند خودرو فورد

فورد اکسپلورر

نسخه جدید ۲۰۱۶ خودرو فورد اکسپلور دارای شارژرUSBبا سرعت شارژ بالا و صندوق عقب وایرلسی که بدون نیاز به حرکت دست یا پا باز و بسته می شود و دوربین جلوی خودرو می باشد که بوسیله دوربین راننده قادر به دید ۱۸۰ درجه ای اطراف خواهد شد. عکس ماشین فورد اکسپلورر را در ادامه می بینید.

ماشین فوردنمای داخلی فورداگسپلورر فوردنمای ماشین فوردصندلی عقب اکسپلورر

فورد فیوژن

حجم موتور این خودرو گران قیمت ۲۵۰۰ و دارای ۴ سیلندر، حداکثر سرعت این خودرو ۲۰۰ و شتاب ۱۰۰۰۰۰ کیلومتر بر ساعت می باشد مصرف سوخت آن ۸.۹ لیتر در ۱۰۰۰ کیلومتر می باشد . عکس ماشین فورد فیوژن را مشاهده می کنید.

ماشین فورد فیوژننمای داخلی فورد فیوژننمای داخل فیوژن

عکس ماشین فورد

عکس ماشین فورد نمای داخلی و بیرونی

در این قسمت تصاویر زیبایی از نمای داخلی و بیرونی انواع ماشین فورد را با هم مشاهده می کنیم .

عکس نمای داخلی ماشین فورد

 

نمای داخلی ماشین فوردنمای کامل ماشین فوردنمایی از فرمون ماشین فوردنمای داخلی فوردنمای داخلی ماشین فوردماشین فورد گرانقیمت

عکس نمای بیرونی ماشین فورد

نمای بیرونی ماشین فوردسرعت ماشین فوردماشین فورد زیباماشین فورد آبیماشین فورد سفیدماشین فورد قرمز زیبا

در این قسمت با دو نوع خودرو فورد آشنا شدیم و عکس نمای بیرونی و داخلی ماشین فورد را با هم مشاهده نمودیم امیدوارم از مشاهده تصاویر ماشین فورد لذت کافی برده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.