هرچند امروزه بسیاری از دختران با مد دنیا پیش می روند و مانتو های مارک دار و جدید می پوشند اما مانتو های سنتی ایرانی جدید و مدرن با طراحی های مختلف نیز طرفداران خاص خود را دارند . اهالی هنر و افراد پایبند به سنت ایرانی اصولا مدل مانتو سنتی را انتخاب می کنند .

از مهم ترین و ضروری ترین لباس ها برای خانم ها مانتو می باشد . اما در خرید مانتو باید همواره نکاتی را با توجه به قد و ترکیب اندامی شما در نظر گرفت تا جذاب تر به نظر برسید یکی از انواع مدل مانتو ها که طرفداران خاص خود را دارد مدل مانتو سنتی می باشد اهالی هنر اغلب این مدل مانتو را می پسندند .در اینجا اصولی ترین نکات هنگام خرید مانتو و تصاویر بسیار زیبا مدل سنتی جدید را با هم مشاهده می کنیم .

نکات مهم در خرید مانتو های سنتی

مدل مانتو سنتی

با توجه به تناسب اندام شما باید مانتویی انتخاب کرد تا زیبا و متناسب به نظر برسید . این نکات با توجه به قد و ترکیب اندام شما در اینجا آورده شده است .

نکات با توجه به قد افراد

مدل مانتو سنتی مدرن

افراد قد بلند

افراد قد بلند بهتر است مانتو و شلوار و حتی کفششان یکرنگ نباشد از آنجا که انتخاب مانتو و شلوار یکدست قد آنها را بلند تر نشان می دهد با پوشیدن آن متناسب به نظر نمی رسند این افراد بهتر است مانتو ، شلوار و کفش شان را با ترکیب رنگ بندی متناسب انتخاب کنند . از نظر اندازه نیز بهتر است بگویم مانتو های کوتاه از آنجا که قد این افراد را بلند تر نشان می دهند متناسب نمی باشند این افراد بهتر است مدل مانتویی را انتخاب کنند که بیشتر اندامی باشد تا توجه به سمت اندام آن ها رفته و متناسب به نظر برسند .

مدل مانتو سنتی سبز

افراد کوتاه قد

این افراد باید مانتویی انتخاب کنند که تنگ و متناسب اندام آن ها باشد این افراد باید از انتخاب مانتو سنتی با دامن گشاد و کلوش خودداری کنند پوشیدن مانتو های بلند باعث می شود قد آنها کوتاهتر به نظر برسد مانتو های تا زانو با خطوط عمودی باریک باعث می شود قد این افراد متناسب به نظر برسد .

نکات با توجه به اندام افراد

مدل مانتو سنتی مدن

مانتو سنتی افراد چاق و درشت اندام

این افرادباید مانتوهای سنتی انتخاب کنند که متناسب با اندام شان باشد این افراد باید از پوشیدن مانتو های کشی ، استریج و کمر کش خودداری کنند و بهتر است مانتو های سنتی بپوشند که دارای شکاف پهلو و جانبی  یا  دامن های کلوش و Aشکل باشند زیرا این مدل مانتو ها شیک و مدرن می باشند. برای مشاهده مدل مانتو برای افراد چاق کلیک کنید.

تصاویر مدل مانتو سنتی

افراد با شکم بزرگ

این افراد باید از پوشیدن مانتو های کمر دار سنتی خودداری کنند و مانتوهای مدل Wrap برای این افراد متناسب می باشد این افراد باید مدل مانتو های یکدست مستقیم از شانه تا پایین پا بپوشند تا اندام شان متناسب به نظر برسد .

تصاویر مدل مانتو سنتی شیک و مدرن

در این قسمت تصاویر مدل مانتو سنتی شیک و مدرن را با هم مشاهده می کنیم .

مدل مانتو سنتی جدیدمدل مانتو سنتی قرمزمدل مانتو سنتی کرم

مدل مانتو سنتی همواره دارای جذابیت های ویژه ای برای افراد مد گراست

مدل مانتو سنتی آبیمدل مانتو سنتی زیبامدل مانتو سنتیمدل مانتو سنتی دخترانه

طرح های متفاوت مانتو های سنتی

مدل مانتو های سنتی جذابمدل مانتو سنتی بنفشمدل مانتو سنتی آبیمانتو سنتی دخترانهمدل مانتو سنتی سبزمدل مانتو سنتی شیکمدل مانتو سنتیمدل مانتو سنتی سفید رنگدر این قسمت تصاویر بسیار زیبا از مدل مانتوهای سنتی جدید و مدرن را با هم مشاهده کردیم و نکاتی در رابطه با خرید مانتو با توجه به اندام و قد را مشاهده کردیم . امیدوارم مشاهده تصاویر مدل مانتو سنتی شما را در انتخاب مدل مانتو منسب یاری کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.