دسته ها
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

مدل رژ لب دخترانه جدید و بسیار جذاب با رنگ رژ لب های متفاوت

  • ندا خوشرو
  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب انواع مدل رژلب دخترانه برای افراد با رنگ پوست های مختلف را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

رژلب از انواع لوازم آرایشی است که تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت میکاپ دارد بنابراین بهتر است خانم ها و دختران جوان در هنگام انتخاب مدل رژلب دخترانه و مدل رژلب زنانه حساسیت لازم را به خرج دهند.

امروزه اغلب خانم ها و دختران جوان تمایل دارند علاوه بر مهمانی ها و مجالس در محیط های عمومی نیز آرایش داشته باشند. آرایش لب ها مهم ترین بخش آرایش صورت است و در مرحله آخر انجام می شود بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب کشیدن خط لب و زدن رژلب حساسیت لازم را به خرج دهید.

 مدل رژ لب براق دخترانه

مدل رژلب دخترانه شیک و زیبا

انتخاب رنگ رژلب یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد بهتر است در هنگام انتخاب رنگ رژلب به رنگ پوست و رنگ مو و سایر رنگ های استفاده شده در میکاپ صورت خود توجه کنید سپس از بین رنگ های متنوع رژلب رنگی مناسب و زیبایی را برای آرایش کردن لب هایتان انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر رنگ مو و رنگ رژلب شما به یکدیگر نزدیک باشند زیبایی و جذابیت صورتتان چند برابر می شود و بهتر است رنگ رژلب را دو درجه روشن تر از رنگ موهایتان انتخاب کنید.
رنگ پوست یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که باید در هنگام انتخاب رنگ رژلب مورد توجه قرار بگیرد. اگر رنگ پوست شما سفید است بهتر است از رنگ های گرم رژلب نظیر قهوه ای استفاده کنید.
خانم ها با رنگ پوست گندمی می توانند از رژلب ها با رنگ های قرمز و نارنجی و جگری برای آرایش کردن لب هایشان استفاده کنند.
رژلب ها را رنگ های ملایم و تیره برای خانم ها با رنگ پوست تیره و رنگ پوست زیتونی انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند. افراد با رنگ پوست قهوه ای بهتر است از رژلب ها با رنگ های پرتقالی و هلویی و … برای آرایش کردن لب های خود استفاده کنند.

مدل زیبا و شیک رژلب دخترانه

مدل رژلب

رژلب دخترانه براق

مدل رژلب دخترانه شیک و زیبا

 مدل رژ لب دخترانه شیک

مدل رژلب شیک و جدید دخترانه

مدل رژ لب براق دخترانه

رژلب شیک و زیبا دخترانه

رژلب زیبا دخترانه

مدل رژلب شیک دخترانه

رژلب صورتی دخترانه

رژلب صورتی دخترانه

رژلب تیره دخترانه

مدل زیبا و شیک رژلب دخترانه

رژلب شیک و زیبا دخترانه

مدل رژلب شیک دخترانه

رژلب

مدل رژلب جدید دخترانه

 مدل رژ لب ملایم دخترانه

مدل رژلب شیک و جذاب دخترانه

رژلب شیک و زیبا دخترانه

مدل رژلب براق دخترانه

رژلب ها در انواع رنگ های مات و روشن موجود هستند و اگر لب های شما باریک است بهتر است از رژلب های مات برای آرایش کردن لب هایتان استفاده کنید و به کمک این مدل رژلب دخترانه به لب های خود حجم دهید و اگر لب هایی بزرگ و برجسته دارید رژلب های براق می توانند برایتان انتخابی مناسب باشند. برای انتخاب رنگ رژلب بهتر است به فصل سال نیز توجه کنید. در فصل بهار می توانید از رژلب ها با رنگ های گلبهی و کالباسی استفاده کنید و رژلب ها با رنگ های آلبالویی و صورتی برای فصل تابستان مناسب تر هستند همچنین در فصل پاییز اغلب دختران جوان از رژلب ها با رنگ های مسی و نارنجی برای آرایش لب های خود استفاده می کنند و رژلب هاب بنفش و شرابی برای فصل زمستان انتخابی ایده آل هستند. بعد از انتخاب رنگ رژلب دخترانه نوبت به آرایش کردن لب ها می رسد که بهتر است ابتدا از خط لب استفاده کنید سپس رژلب با رنگ مناسب را روی لب هایتان بزنید.

        رژلب دخترانه

مدل رژلب دخترانه شیک

رژلب شیک و جدید دخترانه

رژلب دخترانه زیبا و جذاب

رژلب قرمز دخترانه

رژلب قرمز دخترانه

رژلب بنفش دخترانه

مدل زیبا و شیک رژلب دخترانه

رژلب رنگ روشن دخترانه

مدل رژلب شیک دخترانه

 مدل رژ لب شیک دخترانه

رژلب جدید دخترانه

رژلب زیبا دخترانه

رژلب ساده و زیبا دخترانه

رژلب ملایم و ساده دخترانه

رژلب ملایم دخترانه

رژلب زیبا و جدید دخترانه

رژلب شیک و جذاب دخترانه

رژلب شیک و ساده دخترانه

رژلب دخترانه جدید و جذاب

رژلب ملایم دخترانه

رژلب دخترانه با رنگ ملایم

رژلب شیک دخترانه

مدل آرایش لب دخترانه

مدل رژ لب دخترانه

مدل زیبا و شیک آرایش لب دخترانه

در این مطلب با انواع مدل رژلب دخترانه آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها رژلب با رنگ و مدل مناسبی را برای آرایش کردن لب های خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.