جدیدترین و زیباترین مدل های تزیین گلدان با ایده های خلاقانه و متنوع را در این مطلب مشاهده می فرمایید که با به کارگیری این ایده ها می توانید به راحتی گلدان های ساده را به بهترین شکل تزیین نمایید.

تزیین گلدان های موجود در منزل ایده جالب و قابل توجهی است که نقش مهمی در تزیینات منزل دارد و کمک می کند با کمی خلاقیت و ابتکار گلدای ساده و معمولی را که در منزل دایم به بهترین شکل تزیین نموده و از آنها در جهت زیباسازی فضای منزل استفاده نماییم. در این مطلب قصد داریم به معرفی ایده های جدید و زیبا برای تزیین انواع مختلف گلدان های پلاستیکی و شیشه ای موجود در منزل بپردازیم. تا پایان با این ایده های خلاقانه و زیبا همراه ما باشید.

ایده های خلاقانه و زیبا برای تزیین گلدان های مختلف با وسایل ساده :

به راحتی و با به کارگیری وسایل ساده و ابتدایی که در منزل دارید می توانید تزیین گلدان های مختلف را انجام دهید و از این طریق تغییرات اساسی در ظاهر گلدان ها ایجاد نمایید. با این نوع خلاقیت در منزل شما وسایل و گلدان های زیبا و متنوعی خواهید داشت که هر یک زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند. در ادامه علاوه بر آشنایی با ایده های جدید با مدل های زیبای این تزیینات نیز آشنا خواهید شد.

تزیین گلدان پلاستیکی :

گلدان های پلاستیکی که از بازار خریداری می نمایید و یا با هنر و خلاقیت خود اقدام به تهیه آنها می فرمایید اغلب ظاهری ساده و معمولی دارند که با به کارگیری کمی ابتکار و با استفاده از ایده های خلاقانه می توانید این گلدان های ساده را به بهترین شکل تزیین نمایید و در تزیینات خانه مورد استفاده قرار دهید. تصاویر زیر می توانند الگوی مناسبی جهت انجام اینگونه تزیینات باشند.

تزیین گلدان پلاستیکیساخت گلدان پلاستیکیساخت گلدان با بطریگلدان پلاستیکیگلدان تزیینیتزیین گلدان با تورتزیین روی گلدان سادهتزیین منزل با گلدان

تزیین گلدان های شیشه ایی :

انواع مختلف گلدان های شیشه ای، شفاف و ساده هستند که البته این سادگی خود زیبایی خاصی به گلدان ها می بخشد اما با این حال گاهی ترجیح می دهیم با استفاده از طرح های زیبا و وسایل تزیینی مختلف به زیبایی این گلدان ها بیفزاییم. برای این کار می توان از انواع وسایل ساده موجود در منزل استفاده نمود و از این طریق زیبایی گلدان های شیشه ایی را دوچندان کرد. طرح ها و مدل هایی که در این بخش ملاحظه می فرمایید مربوط به تزیین گلدان های شیشه ایی ساده است که از هریک از این مدل ها می توانید به عنوان الگو و یا ایده استفاده نمایید.

گلدان ششیشه اینقاشی روی گلدانتزیین گلدان شیشه ایخلاقیت در تزیین منزلتزیینات خانهگلدان شیشه ای جدید

تزیین و نقاشی روی گلدان شیشه ای :

یکی از ایده های جالب و هنرهای زیبا و کاربردی نقاشی روی شیشه است که با به کارگیری آن می توانید به انواع مختلف گلدان های شیشه ایی زیبایی ببخشید و آنها را در تزیین منزل مورد استفاده قرار دهید. برای انجام این کار نیاز به مقداری رنگ ویترا که مخصوص شیشه است و یا رنگ روغن دارید تا به کمک آن طرح های دلخواه را روی گلدان های شیشه ایی ایجاد نموده و از این طریق گلدان های زیبایی داشته باشید البته علاوه بر گلدان های شیشه ای میتوانید با کمک این رنگ ها به تزیین ظروف شیشه ایی مختلف و همچنین تزیین آینه نیز بپردازید. در ادامه تصاویر و مدل های مختلف و زیبای چند نمونه گلدان شیشه ای نقاشی شده را ملاحظه می فرمایید.

نقاشی روی شیشهنقاشی روی گلدان شیشه اینقاشی روی گلدانتزیینات خانهگلدان تزیینی در منزلمدل گلدان شیشه ای گلدان شیشه ای ساده

با مدل های متنوع و زیبای تزیین گلدان های مختلف آشنا شدید، با به کارگیری این روش ها و انجام تزیینات متنوع، تغییرات اساسی در منزل ایجاد نموده  و به دلخواه و با هنر دست خود به تزیین منزل بپردازید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.