دسته ها
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

بیوگرافی رضا صادقی و عکس های دونفره وی و همسرش

  • زهره امامی
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۷
  • ۰

رضا صادقی متولد سال ۵۸ در بندرعباس است. او از خواننده های پرطرفدار ایران زمین است که لیسانس موسیقی از دانشگاه استکهلم سوئد دارد.

رضا صادقی خواننده، ترانه سرا و آهنگساز ایرانی است که بیش تر از ده سال است در زمینه موسیقی فعالیت دارد. وی به علت تزریق آمپول به اشتباه فلج شده است. در ادامه با بیوگرافی رضا صادقی در خدمت شما خواهیم بود.

بیوگرافی رضا صادقی و عکس های دونفره وی و همسرش

در بیوگرافی رضا صادقی به زندگی شخصی و هنری وی می پردازیم. با ما همراه باشید. رضا صادقی سال ۹۰ با دختری که در آلمان زندگی می کرد ازدواج کرد. حاصل این ازدواج دو دختر با نام های تیاراو ویانا می باشد. تیارا ۵ ساله و ویانا یک ساله می باشد. گفته می شود علت فلج بودن او تزریق یک آمپول اشتباه بوده است. وی دارای لیسانس موسیقی از دانشگاه استکهلم سوئد می باشد. از شما تقاضا داریم در ادامه بخش بیوگرافی رضا صادقی ما را همراهی بفرمایید.

بیوگرافی رضا صادقیرضا صادقی و دخترس در ماشینعکس های رضا صادقی و همسرشجشن تولد دختر رضا صادقیرضا صادقی در کنسرت هایشعکس سیاه و سفید رضا صادقی و دخترشرضا صادقی و دخترشرضا صادقی در کنسرتشبیوگرافی رضا صادقیتصویر رضا صادقی و همسرشعکس های رضا صادقی و همسرشعکس عاشقانه رضا صادقی و همسر آلمانی اشرضا صادقی در کنسرت هایشرضا صادقی در نمایی متفاوترضا صادقی و دخترشرضا صادقی در کنار خانواده اشبیوگرافی رضا صادقیعکس سلفی رضا صادقیعکس های رضا صادقی و همسرشبوسه رضا صادقی بر گونه دخترشرضا صادقی در کنسرت هایشهمسر رضا صادقی در آغوش وی

رضا صادقی و دخترشعکس دیده نشده از رضا صادقی و همسرش داخل اتومبیلبیوگرافی رضا صادقیعکس رضا صادقی و خانواده اش برروی جلد مجله

رضا صادقی در برخی از کارهای خود از اشعار مهدی اخوان ثالث و سهراب سپهری استفاده می کند. اولین آلبوم او راز عشق نام داشت که در سال ۷۲ منتشر شد. دومین آلبوم او به فاصله ۱۳ سال در سال ۸۵ تحت عنوان وایستا دنیا منتشر شد که طرفداران زیادی پیدا کرد. او هر ساله در زمان عزاداری از تهران به زادگاهش یعنی بندر عباس می رود و در آن جا به سبک سنتی هرمزگان نوحه می خواند.

عکس های رضا صادقی و همسرشرضا صادقی و همسرش در یک قابرضا صادقی در کنسرت هایشعکس بدون حجاب همسر رضا صادقیرضا صادقی و دخترشرضا صادقی و دخترانشبیوگرافی رضا صادقیهمسر رضا صادقیعکس های رضا صادقی و همسرشخانواده رضا صادقی داخل اتومبیلرضا صادقی در کنسرت هایشسلفی رضا صادقی در کنار ماشینش با موهی فررضا صادقی و دخترشرضا صادقی و دختر کوچکشبیوگرافی رضا صادقیژست صمیمی رضا صادقی و همسرشعکس های رضا صادقی و همسرشهمسر رضا صادقی با چشمان رنگیرضا صادقی در کنسرت هایشرضا صادقی و دخترش در یک برنامه تلویزیونیرضا صادقی و دخترشرضا صادقی در حال کری خوانی برای فوتبالبیوگرافی رضا صادقیرضا صادقی در حال خوردن نوشیدنی

امیدواریم از مطالعه بیوگرافی رضا صادقی و تماشای تصاویر متفاوت وی لذت کافی را برده باشید. در پایان از همراهی شما عزیزان بی نهایت سپاس گزاریم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.