بنز خودرویی بسیار زیبا می باشد که دارای انواع متفاوتی است و قیمت تمام مدل های آن فوق العاده زیاد می باشد . در این سعی بر آن داشته ایم تا با انواع آن آشنا شویم و در مورد مشخصات داخلی و برونی آن با یکدیگر به بحث و گفتگو بنشینیم و عکس ماشین بنز و تصاویر زیبایی از نمای درون و برون آن را با یکدیگر مشاهده کنیم .

بنز یکی از گران قیمت ترین و با شکوه ترین انواع خودرو می باشد که دارای انواع متنوع بسیاری می باشد اکثر مشخصات درونی و برونی این مدل ها مشابه یکدیگر می باشند دو مدل بنزی که به ایران وارد می شود مرسدس بنز  E200 -2014 و  c500 می باشد در ادامه مجموعه ای از تصاویر نمای بیرونی و داخلی این مدل بنز ها را با هم مشاهده می کنیم و اطلاعاتی در مورد مشخصات این خودرو ها را مطالعه می کنیم .

ماشین بنز

خودرو بنز

عکس های ماشین بنز

این خودرو از تنوع بسیاری برخوردار است از جمله مدل های بنز می توان به بنزE200 -2014 و c500 اشاره نمود که در ایران مورد استفاده قرار می گیرند قیمت این خودرو بسیار هنگفت می باشد به طوری که هر انسان با وضیعیت مالی عادی قادر به خرید آن نیست .

مشخصات مرسدس بنز E200 -2014

مرسدس بنز E200 -2014 خودروی گرانقیمتی که در کشور آلمان تولید می گردد در زمستان ۹۲ به ایران و بازار داخلی کشورمان وارد شد و بدلیل افزایش قابل توجه قیمت و کاهش توان آن نتوانست همانند دیگر مدل ها موفق گردد تجهزات ایمنی و امکانات آن همانند مدل قبلی اش می باشد و مصرف سوخت واستهلاک پایینی دارد . حجم موتور این خودرو ۱۹۹۱ و دارای ۴ سیلندر می باشد که به طور خطی مستقیم قرار گرفته اند دارای توان خروجی ۱۸۴ اسب بخار در ۵۵۰۰ دور در دقیقه و گشتاور خروجی ۲۷۰ نیوتون در ۱۴۰۰ تا ۴۰۰ دور در دقیقه می باشد سیستم حرکتی این خودرو به صورت موتور جلو دیفرانسیل عقب است دارای ۷ دنده است که به طور اتومات کار می کنند از دیگر مشخصات این ماشین حداکثر سرعت ۲۳۳ و مصرف سوخت ۶.۱ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر می باشد .

بنزE200                                                        عکس ماشین بنز نمای داخلی مدل E200

بنزE200                                                          عکس ماشین بنز نمای بیرونی  مدل E200

مشخصات مرسدس بنز c500

یکی از عجیب ترین و هیجان انگیز ترین ماشین های بنز می باشد ورود این خودرو به بازار باعث شکست رکود قیمت دیگر خودروهای وارداتی از جمله مدل های ماشین پورشه و مازراتی گردید قیمت اولیه برای آن ۲ میلیارد تومان تعیین شده بود . حجم موتور این خودرو ۴۶۶۳ و دارای ۸ سیلندر می باشد که به صورت خورجینی ۸ شکل کنار یکدیگر قرار گرفته اند توان خروجی آن ۴۴۵ اسب بخار در ۵۲۵۰ تا ۵۵۰۰ درو در دقیقه و گشتاور خروجی ۷۰۰ نیوتون متر در ۱۸۰۰ تا ۳۵۰۰ دور در دقیقه می باشد دارای سیستم حرکتی موتور جلو چهارچرخ محرک می باشد این خودرو دارای ۷ دنده اتومات است از دیگر مشخصات آن می توان به سرعت ۲۵۰ و مصرف سوخت ۸.۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر اشاره کرد . در ادامه عکس این مدل ماشین بنز را مشاهده می کنید.

ماشین مرسدس بنز

                                                              عکس ماشین بنز نمای درونی مدلC500

مرسدس بنز

                                                         عکس ماشین بنز نمای بیرونی مدل  C500

عکس ماشین بنز نمای داخلی و بیرونی

با رایج ترین انواع مرسدس بنز در ایران آشنا شدیم و خصوصیات آن را با هم مطالعه کردیم در این قسمت عکس نمای داخلی و نمای بیرونی مرسدس بنز را با هم مشاهده خواهیم کرد .

نمای داخلی مرسدس بنز

عکس ماشینعکسی از ماشین مرسدس بنزمرسدس بنز گران قیمتماشین بنزمرسدس بنزعکسی بسیار زیبا از ماشین مرسدس بنزخودرو مرسدس بنز

نمای بیرونی مرسدس بنز

مرسدس بنز خودرویی شگفتخودروی بنز بسیار زیبامرسدس بنزمرسدس بنز خودروی بسیار زیبامرسدس بنز نقره ایخودروی بسیار زیباخودروی سفید مشکی بنزخودرو بسیار شیکدر این مطلب با دو نوع خودرو گرانقیمت و بسیار زیبا مرسدس بنز که در ایران بیشتر رایج هستند آشنا شدیم و مشخصات آن ها را مطالعه نمودیم و تصاویری از نمای درونی و بیرونی آن مشاهده کردیم امیدوارم از خواندن این مطلب و مشاهده عکس ماشین بنز لذت کافی را برده باشید. برای آشنایی با سایر خودروهای لوکس و گرانقیمت به بخش عکس ماشین مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.