دسته ها
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

نجات یک نفر از مرگ حتمی با اپل واچ

  • مرضیه نوروزیان
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

گرچه اِپل واچ همیشه از تاثیرات خود بر روی سلامتی صحبت کرده است اما اکنون فردی پیدا شده که این ادعا را ثابت می کند. با ادامه مطلب همراه ما باشید.

به تازگی فردی به نام چاک لا توقنو،  ادعا کرده که اپل واچ با تشخیص توده های خونی او را از مرگ حتمی نجات داده است. با شناسایی این توده های خونی او توانسته بیماری دیابت را در خود شکست دهد.

این فرد گفته است که:« در ماه می ۲۰۱۶ بدنم دارای توده های خونی در شریان های مهم قلب و ریه بود و فاصله چندانی با مرگ نداشتم. پایشگر ضربان قلب اِپل واچ کارش را به خوبی انجام داد و من را متقاعد به تجربه کردن چیزی فراتر از استرس کرد. با توجه به اینکه مراقبت های پزشکی را به نحو احسنت انجام داده بودم، توانستم با این مشکل مقابله کنم. اپل واچ به درمان بیماری دیابت کمک زیادی کرده است.»نجات از مرگ با اِپل واچ

او به کمک اپلیکیشن های کنترل قند که مصرف قند را کنترل می کنند، برای کنترل بیماری سعی و کوشش زیادی به خرج داده است. او در شرح احوال خود گفته است که:« اپلیکیشن های Activity و Workout برای من راهگشا بودند. همزمان با بیشتر شدن پیاده روی، فعالیت های دیگری مانند دمبل زدن، شنا و .. را نیز به برنامه خود افزودم.»

این فرد ادعا کرده که توانسته در عرض ۶ ماه ۲۲.۵ کیلوگرم از وزن خود کم کند و دور کمر خود را از ۳۸ اینچ به ۳۲ اینچ برساند. ضمن اینکه اعتراف کرده علاوه بر رها شدن از دردسر پایش قند خون، از مصرف داروهایش نیز کم شده است. شاخصه A1C در این فرد در آخرین آزمایش کمتر از حد تعریفی برای دیابتی ها بود. اِپل بارها در کنفرانس های خود از تاثیرات مثبت خود صحبت کرده اما این اولین بار است که شاهد تاثیر این ساعت هوشمند بر روی سلامتی هستیم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.