در سیسمونی نوزاد دختر, وسایل مورد نیاز برای نوزادان دختر تهیه می شود. مدل های جدید و متنوعی از وسایل نوزاد دختر در رنگ های متنوع وجود دارد که بسته به سلیقه می توان آن ها را انتخاب نمود.

جشن سیسمونی یکی از جشن های قدیمی در ایران می باشد که به مناسبت تولد نوزاد جدید برگزار می شود. با پیشرفت تکنولوژی و تعیین جنسیت جنین در طول بارداری, این امکان برای والدین فراهم شده است که وسایل سیسمونی را متناسب با جنس نوزاد خود تهیه کنند. در این مطلب تصاویر  جدید و مدرن مدل سیسمونی نوزاد دختر را آماده شده است.

جدیدترین مدل های سیسمونی نوزاد دختر

با توجه به جنسیت , لیست سیسمونی نوزاد متفاوت خواهد بود. مدل های سیسمونی نوزاد دختر با توجه به رنگ آن ها, مختلف و متنوع است. برای زیبایی و هماهنگی بیشتر وسایل سیسمونی نوزاد با یکدیگر باید به سرویس خواب نوزاد نیز توجه کرد. در زیر برخی از مدل های مدرن و جدید از چیدمان سیسمونی نوزاد دختر به تصویر کشیده شده است.

سیسمونی بنفش رنگ

سیسمونی نوزاد دختر

سیسمونی نوزاد دختر

جدیدترین مدل های لباس سیسمونی نوزاد دختر

نوزادان دختر لباس های متنوع و زیبایی دارند که در رنگ ها و مدل های مختلفی وجود دارد و بسته به سلیقه و اندازه نوزاد می توان آن ها را انتخاب نمود. در این قسمت تعدادی از جدیدترین مدل های لباس نوزاد دختر به تصویر کشیده شده است.

سیسمونی نوزاد دختر

سیسمونی نوزاد دختر

سیسمونی نوزاد دختر

لباس های نوزاد دختر

سیسمونی نوزاد دختر

سیسمونی نوزاد دختر

مدل چیدمان وسایل در سیسمونی نوزاد دختر

یکی از مسائل مهم در سیسمونی, نحوه چیدمان وسایل و تزیین آن ها است. هماهنگی اتاق خواب نوزاد با وسایل تهیه شده در سیسمونی تاثیر زیادی در زیبایی دارد. قرار گیری هر یک از وسایل سیسمونی در مناسب ترین مکان, زیبایی اتاق نوزاد را دو چندان می کند.

مدل های کفش نوزاد دختر

وسایل سیسمونی بنفش

چیدمان سیسمونی نوزاد دختر

کمد لباس نوزاد دختر

مدل تخت نوزاد دختر

مهمترین وسایل نوزاد دختر

در تهیه سیسمونی علاوه بر وسایل بزرگ مورد نیاز نوزاد مانند کالسکه و سرویس خواب, وسایل کوچک مورد نیاز نوزاد نیز اهمیت ویژه ایی دارند. برخی از این وسایل عبارت است از: پیش بند نوزاد, وسایل شخصی و بهداشتی نوزاد, سرویس حوله و حمام و … . در این قسمت مدل های مختلفی از این وسایل برای نوزادان دختر به تصویر کشیده شده است.

وسایل بهداشتی در سیسمونی

وسایل مورد نیاز نوزاد دختر   تنوع رنگ در وسایل سیسمونی   سیسمونی نوزاد دختر سیسمونی نوزاد دختر وسایل کمکی نوزاد در سیسمونی           وسایل سیسمونی نوزاد دختر

با توجه به مدل های متنوع سیسمونی نوزاد دختر, به والدین توصیه می شود برای تهیه وسایل سیسمونی در ابتدا وسایل مورد نیاز نوزاد را در نظر بگیرند و آن ها را حتما تهیه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.