یکی از مسایل مهم در مراسم مختلف انتخاب مدل لباس متناسب و شیک است. در مجالس مختلف کت و شلوار نه تنها برای آقایان بلکه برای بیشتر خانم های شیک پوش نیز لباس مناسبی محسوب می شود. در این مطلب تصاویری از مدل کت و شلوار زنانه جدید و مدرن را با هم مشاهده می کنیم .

با یاد گرفتن لباس پوشیدن به طور درست بقیه موارد نیز حل می گردد . دانستن نکاتی در مورد خرید و پوشیدن کت وشلوار متناسب برای اندام شما معیار مهمی برای خوشتیپ به نظر رسیدن می باشد . کت و شلوار مجلسی زنانه از جمله پوشاکی است که هیچ گاه از مد نمی افتد و برای تمام موقعیت ها مناسب می باشد . در ادامه نکاتی در مورد نحوه انتخاب کت وشلوار متناسب با اندام شما را مطالعه می کنیم و تصاویری از مدل کت و شلوار زنانه را با هم مشاهده می کنیم .

اصول کلی برای انتخاب کت و شلوار زنانه متناسب با اندام شما

همواره لباسی را انتخاب کنید که کاملا اندازه شما باشد . پوشیدن لباس نامتناسب باعث می گردد عیب های بدنتان کاملا آشکار گردد و حتی آن ها را بد تر جلوه دهد اگر دارای کمر باریک هستید استفاده از کمربند برای شما مناسب است . پارچه های سنگین از جمله پارچه های پشمی ، بافتنی و چرمی باعث می گردد سنگین وزن به نظر برسید . و پارچه های سبک مثل کتان و نخی باعث می شود لاغر دیده شوید در کل رنگ های تیره شما را لاغر  و رنگ های روشن سنگین وزن نشان می دهند . انتخاب لباس بالاتنه وپایین تنه به صورت یکرنگ شما را لاغر نشان می دهد و اگر رنگ آن ها با هم متفاوت باشند قد بلند تر به نظر می رسید . در رابطه با یقه ها باید گفت که اگر بلند باشند گردن شما کوتاه تر دیده می شود و اگر کوتاه باشد گردناتن کوتاه نیز دیده می شود اگر لباس دارای خطوط افقی باشد چاق تر و اگر خطوط آن به صورت عمودی باشند لاغر تر به نظر می رسید .

تصاویر مدل کت و شلوار زنانه

در بالا نکاتی مهم در انتخاب رنگ و مدل پارچه مناسب برای خوشتیپ به نظر رسیدن را با هم مطالعه نمودیم حال در این بخش مجموعه ای از زیباترین مدل های کت و شلوار زنانه را  مشاهده می کنیم .

مدل کت و شلوار زنانه بسیار زیبا

این مدل کت و شلوار زنانه بسیار شیک و زیبا می باشد همانطور که گفتیم اگر کت وشلوار همرنگ باشند فرد لاغرتر به نظر می رسد .

مدل کت وشلوار این مدل کت و شلوار  زنانه بسیار زیبا را می توان در مجالس پوشید همانطور که گفتیم متفاوت بودن رنگ کت وشلوار باعث می شود قد بلند به نظر برسید .

کت وشلوار زنانهکت و شلوار به این رنگ متناسب تمامی اندام ها می باشد . باهر قد و هر نوع اندامی میتوانید از کت و شلواری به این رنگ استفاده کنید .

عکس کت وشلوار زیبااین مدل کت و شلوار زنانه  بسیار رسمی و شیک می باشد که می توان آن را در جشن ها مورد استفاده قرار داد .

تصاویر مدل کت وشلواراین مدل کت و شلوار  بسیار زیبا می باشد که زنان مسن نیز می توانند از آن استفاده کنند .

کت وشلوار زیبا و شیکمدل کت وشلوارمدل کت وشلوارکت وشلوار اسپرتکت و شلوارکت و شلوار زیبامدل کت و شلوارکت لی اسپرتکت وشلوار آبیکت و شلوار شیککت و شلوار رسمیکت وشلوارکت و شلوار زیباکت و شلوار سادهکت وشلوار سادهکت وشلوار زیباکت و شلوار زنانهاز جمله لباس های مجلسی زنانه کت و شلوار و کت و دامن مجلسی است که وقار بیشتری به شما می دهد. نکاتی که دانستنش  در مورد انتخاب مدل کت و شلوار زنانه مهم بود را با هم مطالعه و تصاویر مدل کت و شلوار  زنانه جدید را با هم مشاهده نمودیم امیدوارم از خواندن این مطلب لذت کافی را برده باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.