دسته ها
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

جاذبه های توریستی و مکان های دیدنی صربستان

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

صربستان از مناطق سر سبز و دیدنی شبه جزیره بالکان است و در جنوب شرقی این منطقه قرار گرفته است این منطقه از جنگل هایی سر سبز و وسیع برخوردار است که با تپه های زیبا و دیدنی جلوه آن را دو چندان کرده است مکان های دیدنی صربستان هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند.

شهر دیدنی بلگراد که از مکان های دیدنی صربستان است به عنوان پایتخت این منطقه شناخته می شود در این شهر دریاه و دریاچه های زیادی به عنوان مکان های تفریحی و گردشگری شناخته شده اند که دارای جاذبه های بی نظیر و تماشایی هستند و توجه گردشگران را همواره به سمت خود می کشاند. اگر می خواهید به منطقه دیدنی سفر کنید می توانید تجارب تازه ای را در سفر به صربستان به دست آورید.

  مکان های مهم صربستان

   هتل های صربستان

کوه های برفی صربستان

  تفریحات اسکی بازی در کوه های کوپائونیک

امکانات رفاهی صربستان

تله کابین کوهستان های کوپائونیک

رودخانه سرسبز صربستان

باغ وحش بلگراد

صربستان و دیدنی های خاص

مقبره ای در صربستان مکان های جالب صربستان

کاخ های پادشاهان رومی در ویمیناتسیوم

معرفی مکان های دیدنی صربستان:

صربستان یک شاهراه بین المللی و اصلی است که مناطق خاورمیانه را به یکدیگر متصل کرده است. مناطق یونان، آسیا، ترکیه و آفریقا از مناطق مهم در این شاهراه هستند. صربستان دارای مکان های دیدنی طبیعی زیادی است در این منطقه قله های فراوان با ارتفاع  ۲۰۰۰ متر وجود دارد که در کنار طبیعت چشم نواز دریا برای گردشگری بسیار مناسب است.

مناطق جذاب صربستان

۱- شهر بلاکرکوا:

یکی از مکان های دیدنی صربستان شهر بلاکرکوا است در این شهر می توانید خانه های رویایی که تا پیش از این فقط در کتاب ها دیده بودید تماشا کنید خانه هایی با باغچه های سر سبز و گل های رنگارنگ که بسیار خیره کننده است. در این شهر دو رودخانه و هفت دریاچه وجود دارد و به لحاظ گردشگری بسیار توانمند است.

معماری زیبا در صربستان

دریای وسیع صربستان

دریاچه قشنگ صربستان

۲- معماری شهر گلوباتس:

این شهر دارای معماری های بی نظیری است و رودخانه بی انتهای دانوب در این شهر واقع شده است که به دلیل وسعت آن مانند دریا می ماند وجود قلعه گلوباتس در این شهر به زیبایی های آن افزوده است.

شهر گلوباتس صربستان

۳- دهکده دروِنگارد:

این دهکده از مقاصد اصلی جشنواره های فرهنگی سینما است و جشنواره فرهنگ و هنر سینما با عنوان کوستندورف در این دهکده برگزار می شود که افراد توانمند در سینما آثار خود را به نمایش می گذارند.

دهکده زیبای در صربستان

جشنواره فیلم صربستان

۴-شهر نووی سادد:

شهر نووی سادد از مکان های دیدنی صربستان است در شمال بلگراد قرار گرفته است و مهم ترین جشنواره های موسیقی در این شهر برگزار می شود و موسیقی دانان مهمی در این جشنواره هنرنمایی کرده اند.

جشنواره های صربستان

مکان های دیدنی صربستان و جاذبه های آن

۵- شهر نیش:

مهم ترین جاذبه ای که در این شهر قرار گرفته است بنای تاریخی و مجسمه یاد بود کنستانتین کبیر است که به فرمان او داشتن دین مسیحیت در این سلسله آزاد اعلام شد.

مکان های دیدنی صربستان

۶- کوهستان میروتش:

این کوهستان دارای دره های پر پیچ و خمی است که درون آن رودخانه دانوب قرار گرفته است صخره هایی که در اطراف این منطقه قرار گرفته است آن را به یک پارک ملی محافظت شده در این منطقه تبدیل کرده است.

دره های زیبای صربستان

مناطق خوش آب و هوای صربستان

علاوه بر طبیعت سرسبز، کوهستان ها و دریاها و دریاچه هایی که در صربستان قرار دارند مرکز های تفریحی بی نظیر در مرکز شهرها و گوشه و کنار آن وجود دارد که باغ وحش ها، پارک های محافظت شده و پارک های تفریحی با نماهای دیدنی از مهم ترین مناطق گردشگری هستند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.