بر خلاف تصور اکثرخانوم ها می توان موهای کوتاه را نیز به صورت زیبا شینیون کرد در این مطلب ما انواع مختلف شینیون موهای کوتاه همراه با متد های روز در اختیار شما قرار داده ایم لطفا تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

معمولا تصور همه این است که اگر موهای کوتاهی داشته باشند نمی توانند از مدل های زیبا و جذاب برای شینیون موهای کوتاه استفاده کنند. موهای کوتاه را هم می توان به صورت خیلی زیبا شینیون کرد. بعضی از خانوم ها ترجیح می دهند تا موهای خودشان در شینیون مورد استفاده قرار بگیرد و نمی خواهند که از گیس های مصنوعی استفاده کنند.اگر موهای شما کوتاه هم باشد باز هم قادرخواهید بود تا از موهای خودتان در شینیون استفاده کنید. در این مطلب مدل های شینیون موهای کوتاه با جدیدترین متدها را در اختیار شما گذاشته ایم که امیدواریم بتوانید با نکاتی که در ادامه گفته شده مناسب ترین مدل مو را انتخاب نمایید.

شینیون مناسب برای موهای کوتاه

شینیون موهای کوتاه فشن

در مدل موهای بسیار کوتاه می توان از مدل شینیون فشن مو استفاده کرد . بهتر است در این مدل موها از رنگ بسیار مناسبی استفاده کرد تا مدل مو بسیار زیباتر دیده شود.

آرایش مدل موی فشن شینیون موهای کوتاه فشن شینیون ساده برای موهای کوتاهشینیون مو دخترانه شینیون مو با رنگ روشن و فرق کج
مدل زیبای مدل مو فشن دخترانه

مدل آرایش مو  کوتاه با اضافه کردن موهای مصنوعی

در این روش موهای مصنوعی را می توان به موی سر اضافه کرد تا بتوان موها را بصورت زیباتر فرم داد توجه داشته باشید که حتما رنگ موهای مصنوعی با رنگ مو خودتان مطابقت داشته باشد.

مدل آرایش جذاب مو ایده ال ترین مدل مو کوتاهآرایش مو کوتاه 2016

شینیون موهای کوتاه به صورت فر

مدل های زیر مدل شنیون موهای کوتاه است که بهتر است برای جلوه بهتر موها و زیبا ترشدن شینیون مو از فر استفاده کنیم.

 

شینیون مو کوتاه رنگ شدهشینیون مو 2016شینیون بسیار زیبا موهای کوتاه

بکار بردن وسایل تزیینی در شینیون موهای کوتاه

برای زیباتر شدن آرایش مو کوتاه می توان از وسایل تزیینی و بافت مو تزیینی در مدل مو استفاده کرد . توجه داشته باشید که وسایل تزیینی مو یا بافت مو باید در جای مناسبی قرار گیرد.

شینیون مو کوتاه بسیار زیبا و سادهشینیون مو کوتاه با مدلی زیباآرایش زیبا و جذاب مو کوتاه 2016شینیون مو کوتاه با رنگ مناسبشینیون بسیار جذاب موهای کوتاه

نکات کلیدی در شینیون موهای کوتاه

مدل شینیون مو در آرایش و زیبایی نقش بسزایی دارد و اگر از شینیون موهای مناسب استفاده شود جلوه آرایش بر روی صورت بیشتر خواهد شد.
برای شینیون موهای کوتاه می توان از موی مصنوعی و پروتز استفاده کرد. باید در نظر داشته باشید که رنگ موهای مصنوعی با رنگ موی خودتان مطابقت داشته باشد تا بتوانید شینیون ایده آلی را داشته باشید.
از کلاه گیس کامل نیز می توان برای شینیون موی کوتاه استفاده کرد که بعد از ثابت کردن بر روی سر می توان به آن فرم داد.
یکی دیگر از روشهای شینیون موی کوتاه استفاده از اکستنشن مو می باشد که می توان موهای مصنوعی همرنگ با موی سر را توسط رینگ به موهای پشت سر و جلو سر اضافه کرد و یا می توان در اکستشن , موهای مصنوعی را  به موی سر چسباند و یا دور موی سر پیچید.

شینیون موهای کوتاه
در شینیون مو رنگ مو نیز تاثیر بسیار زیادی در زیبایی مو دارد.
در شینیون مو دیده نشدن سنجاق مو بسیار مهم است و باید از تعداد سنجاق کمی استفاده شود.
در شینیون باید از محصولات فرم دهنده مانند اسپری مو ,کرم و ژل مو و چسب های مو استفاده کرد.

پوش دادن مو در شینیون

در شینیون موهای کوتاه بهتر است برا نشان دادن حجم بیشتر موها , آن ها را پوش دهید و بعد از پوش دادن مو باید قسمت پوش داده شده مرتب شود و  بعد از مرتب کردن موها به آن ها اسپری مو بزنید.

مدل های زیبا و بسیار جذاب شینیون موهای کوتاه را در این مقاله مشاهده کردید امیدواریم که با این مدل موها بتوانید مناسب ترین و زیباترین مدل مو را برای خودتان انتخاب کنبد برای دیدن مدل های بیشتر شینیون مو لطفا کلیلک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.