طراحان لباس عروس بر این باورند که در انتخاب مدل لباس عروس ساده و زیبا نکات مهمی وجود دازد که رعایت آن ها از ظاهر و جنس لباس عروس مهم تر می باشد . لباس عروس ساده برخلاف سادگی می تواند میزان وقار و جذابیت شما را نشان دهد در این مطلب با جدیدترین مدل های لباس عروس ساده آشنا خواهید شد.

علاوه بر تولد و مراسم تدفین ،ازدواج یکی از موقعیت های مهم در زندگی فرد می باشد در این موقعیت فرد در چگونگی ،عظمت و شکوه برگزاری آن نقش مهم واصلی را بر عهده دارد . روز عروسی برای عروس خانم ها اهمیت بسیاری دارد بزرگ ترین روز زندگی هر فرد روزی که عروس با لباس سفید وارد زندگی جدید می گردد ورود به زندگی که امیدواریم با همین رنگ سفید خاتمه یابد . رنگ لباس عروس سفید می باشد که نماد پاکی و عفت و نشانه قلب سالم و دست نخورده ای است که به همسرش تقدیم می کند .

یکی از دغدغه تمامی عروس خانوم ها این است که روز عروسیشان بی نظیر به نظر برسند که انتخاب لباس عروس مناسب در رفع این دغدغه نقشی اساسی ایفا می کند . انتخاب لباس عروسی که از همه لحاظ بی نظیر باشد کاری بس دشوار است. اولین نکته ای که باید در نظر گرفته شود بودجه شماست علاوه بر بودجه باید راحتی، فرم بدن و محل برگزاری مراسم در هنگام خرید لباس در نظر گرفته شوند. لباس عروس ساده با وقار است و زیبایی متفاوتی دارد.

معرفی چند مدل لباس عروس ساده

لباس عروس پرنسسی

لباس عروس پرنسسی مناسب تمام عروس خانم هاست . دامن بلند آن قسمت پایین شما را می پوشاند .اگر می خواهید لاغر به نظر برسید این مدل برای شما عالی است .

انواع لباس عروس

لباس عروس امپراطوری

این مدل لباس عروس بدلیل خط های خاصش تا زیر و روی سینه که به پایین پخش می شود به این نام مشهور است .

لباس عروس ساده

لباس عروس استوانه ای

مدل لباس عروس استوانه ای همانند استوانه از بالا تا پایین کشیده می شود و باریک است . مناسب عروس های لاغر اندام می باشد .

لباس عروس ساده

لباس عروس تجملی

این مدل ممکن است یک تکه یا دو تکه باشد که مناسب مراسم سنتی و بزرگ است. این مدل برای افرادی که اندامی گلابی شکل دارند عالی می باشد .

مدل لباس عروس

مدل لباس عروس پری دریایی

این مدل از تنوع زیادی برخوردار است پس در انتخاب این مدل با هیچ محدودیتی مواجه نخواهید شد. مناسب تمام اندام ها می باشد .

لباس عروس

تصاویری از مدل لباس عروس ساده و شیک

در این بخش تصاویر چند لباس عروس ساده را با هم مشاهده می کنیم.

مدل لباس عروسلباس عروس سادهلباس عروس سادهلباس عروس پوشیدهمدل لباس عروسلباس عروسمدل لباس عروسلباس عروس شیکلباس عروس سادهلباس عروس زیبالباس عروس سادهلباس عروس سادهلباس عروس سفیدلباس عروس زیبالباس عروس پوشیده

لباس عروس سادهمدل لباس عروس

امیدواریم از مشاهده مدل های لباس عروس ساده لذت برده باشید برای مشاهده تصاویر و مدل های بیشتر لباس عروس به بخش مدل لباس عروس مراجعه کنید.

نظرات بسته شده است.