دسته ها
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
سحر خیز

مدهای عجیبی که در سال ۲۰۱۸ مشاهده می کنیم!

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۷
  • ۰

مد از سالیان دور وجود داشته است و بر طبق برخی از معیارها طراحی می شود مد در برخی از موارد تکرار می شود در سال ۲۰۱۸ نیز در شوهای مختلف شاهد تکرار برخی مدها بوده ایم.

شاید برای شما جالب است بدانید که چه مدهایی در سال ۲۰۱۸ تکرار شده اند و بر اساس مدهای چندین سال قبل طراحی شده اند در ادامه برخی از مدهای تکرار شده را مشاهده می کنید.

مدهای عجیب 2018

پولک دوزی:

لباس هایی که با پولک کار شده اند از سال ها قبل مورد استفاده بوده و ه عنوان مد در نظر گرفته می شود اما این لباس ها در چند سال اخیر کمتر دیده شده اند اما در فشن شوهای سال ۲۰۱۸ به عنوان مد بر روی صحنه آمده اند.همچنین برندهای محبوبی از این مد حمایت می کنند.

  • 300-100.gif

مدهای عجیب 2018

رنگ های پاستلی:

رنگ هایی که پاستلی و روشن است بسیار جذاب می باشند و یکی از مواردی است که در فشن شوهای ۲۰۱۸ بیشتر دیده شده است استفاده از رنگ هایی مانند بنفش، لیمویی بیشتر در ااین مدها به نظر می رسد. این رنگ ها در فصل تابستان بسیار مناسب اند.

مدهای عجیب 2018

چهارخونه:

طرح های چهار خونه یکی دیگر از مدل هایی است که در سال ۲۰۱۸ به آن توجه شده است این طرح با استفاده از اکسسوری ها بسیار جذاب است و به عنوان مد در نظر گرفته می شود.

مدهای عجیب 2018

پلاستیک:

لباس هایی با طرح های پلاستکی نیز یکی دیگر از ایده ها برای طراحی مد بوده است و برندهای معتبری لباس های آن را طراحی کرده اند و در این زمینه سرمایه گذاری داشته اند.

مدهای عجیب 2018

ریش دار:

لباس هایی که دارای طراحی ریش دار هستند توسط برندهای بوتگا و لوئه و طراحی شده اند و لباس های مختلفی را با این طرح روانه بازار کرده اند که طرفداران زیادی دارد.

مدهای عجیب 2018

لباس های بولد:

استفاده از لباس هایی که با رنگ بولد طراحی شده اند برای فصل تابستان بسیار مناسب هستند این رنگ ها می توانند برای هر نوع وسیله ای و لباسی استفاده شوند.

مدهای عجیب 2018

تور:

تور یکی دیگر از مواردی است که در طراحی لباس های مد سال ۲۰۱۸ مورد توجه بوده است و از آن بسیار استفاده شده است این مد بسیار جذاب و پر طرفدار است و اکثر برندها از آن حمایت کرده اند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.