شرط داشتن صورتی زیبا ابرو های آراسته می باشد . از آنجا که فرم صورت در افراد مختلف متفاوت می باشد روش برداشتن صحیح ابرو نیز دارای تنوع زیادی می باشد . در ادامه با عکس های انواع مدل ابرو ۲۰۱۶ آشنا خواهیم شد.

مدل ابرو ۲۰۱۶ و انواع آن با استفاده از جدید ترین متد ها را در این مطلب مشاهده می کنیم . گفته می شود چشم ها دریچه ای به روح می باشند و ابرو ها قاب این دریچه هستند . ابرو ها در حالت دادن به صورت نقشی مهم دارند و  دیگران می توانند بااستفاده از آن در مورد چهره شما قضاوت کنند . ابرو مکمل چشم می باشد . بدون ابرو حالت طبیعی چشم ها از دست می رود . زیبایی باعث ایجاد اعتماد به نفس در فرد می شود . زیبا سازی ابرو تاثیر قابل توجهی بر ظاهر شما دارد می توانیم بگوییم مدل ابرو می تواند جلوه بسیار زیبایی به صورت شما بدهد یا کاملا جلوه آن را از بین ببرد . داشتن ابرو های پرپشت باعث می شود چهره شما جذاب تر شود و جوانتر به نظر برسید .

مدل ابرو ۲۰۱۶ : انواع آن به همراه تصاویر

مدل ابرو ۲۰۱۶ و تصاویری از آن ها را در این مطلب آورده ایم . در برداشتن ابرو این نکته را در نظر بگیرید که نمی توان هر ابرو را به هر مدل خواسته شده تغییر داد . اینکه مدل ابرو طبیعی وزیبا تر باشد بهتر است تا اینکه ابرو ناقص و به مدل در خواستی در بیاید . ابرو را باید با توجه به شکل صورت برداشت تا به زیبایی صورت افزوده شود .

حتما بخوانید:  گریم مدل ابروهای مختلف چگونه است؟

معرفی جدید ترین متد های ابرو

در اینجا با انواع متد ابرو آشنا می شویم وتصاویری از آن ها را نیز مشاهده می کنیم .

ابرو مدل هشتی :

انواع ابرو

صورت طبیعی بعضی ابرو ها به صورت هشت می باشد .

ابرو مستقیم یا مدل شمشیری:

انوع مختلف ابرو

در این مدل ابرو چهره جوان تر  وشاداب تر به نظر می رسد.

ابرو شیطانی :

مدل ابرو جدید

مدل ابرو شیطانی باعث می شود فرد خشن به نظر برسد .

ابرو مدل نازک

مدل ابرو 2016

ابرو در این مدل بسیار نازک می باشد .

ابرو  پهن

مدل ابرو2016

در مدل ابرو پهن بالا و پایین ابرو کشیده می شود و پهن دیده می شود .

مدل هاشور :

مدل ابرو2016

جدیدترین مدل ابرو قرینه سازی ابرو برای طولانی مدت به صورت هاشور مویی

تصاویری زیبا از انواع مدل ابرو ۲۰۱۶

در این قسمت مجموعه ای از عکس ها ی مدل ابروی جدید را مشاهده می کنیم .

مدل ابرو جدیدمدل ابرو2016مدل ابرو جدیدمدل ابرو2016انواع مدل ابروانواع مدل ابرومدل ابروابرو2016انواع مدل ابرو2016ابرو جدیدمدل ابرومدل ابرو نازکمدل ابرو جدیدابرو هشتی

در این مطلب تصاویر انواع مدل ابرو ۲۰۱۶ را آوردیم  تا با انواع مدل ابرو جدید سال آشنا شویم . امیدوارم از مشاهده عکس های این مطلب لذت برده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.