دسته ها
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

در مسابقه پیش بینی جام جهانی سایت ریحون شرکت کنید و برنده 206 شوید!

  • یلدا محمدی
  • ۲ تیر ۱۳۹۷
  • ۰

درست سه­ چهار سال پیش بود که برای سفارش غذا از رستوران‌های اطرافمان، باید از بین کلی کاغذ رنگی و سیاه‌سفید، منوی رستوران‌ها رو نگاه می‌کردیم و بعد از کلی بحث که پیتزا بخوریم یا کباب، غذامون را انتخاب می‌کردیم

درست سه­ چهار سال پیش بود که برای سفارش غذا از رستوران‌های اطرافمان، باید از بین کلی کاغذ رنگی و سیاه‌سفید، منوی رستوران‌ها رو نگاه می‌کردیم و بعد از کلی بحث که پیتزا بخوریم یا کباب، غذامون را انتخاب می‌کردیم و بعد وارد مرحله اصلی یعنی زنگ زدن و آدرس دادن به رستوران برای دریافت یک وعده غذایی می‌شدیم. تمام این کارها در کنار این‌که کلی وقت از ما می‌گرفت و اصولاً غذای ما با تأخیر ارسال می‌شد؛ آخر هم غذامون آن چیزی که دوست داشتیم از آب درنمی‌آمد؛ ولی امروزه یه اتفاق خوب تو زندگی هوشمند ما آدم‌ها افتاده و آن‌هم اضافه شدن کلی سامانه هوشمنده که یکی از مهم‌ترین  آن‌ها، سفارش آنلاین غذا است؛ امروزه به کمک سامانه سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، میشه از بین منوی عکس‌دار هزاران رستوران، در کمتر از 2 دقیقه، غذامون رو خیلی سریع و راحت انتخاب کنیم و بعد در محلی که دوست داریم تحویل بگیریم.

 پیش بینی نتایج جام جهانی  رو انجام  بده ؛ برنده شو؛ با کلی غذای خوشمزه، این یه بازیه برد برده!

مسابقه پیشبینی سایت ریحون

جام جهانی ، بزرگ‌ترین رویداد ورزشی در جهان است. این بزرگی با برنامه‌های ویژه‌ی سامانه سفارش آنلاین غذای ریحون برای شما کاربرای عزیز همراه است. در طول برگزاری مسابقات جام جهانی، به صفحه‌ی ویژه‌ی جام جهانی ریحون سر بزنید و نتیجه هر بازی را پیش بینی کنید؛ با پیش بینی درست نتیجه هر بازی، شانس برنده شدن جایزه‌های بسیار جذابی مثل اعتبار های صددویست هزارتومنی ریحون و پلی‌استیشن 4 را دارید. همچنین با ثبت هر سفارش از ریحون، 1 امتیاز گرفته و شانس برنده شدن پلی‌استیشن 4 به همراه بازی FIFA و جایزه بزرگ ریحون یعنی یک دستگاه خودرو را  دارید. گفتنی است که در حال حاضر خدمات ریحون با بیش 3500 رستوران در کلان شهر های تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، رشت، اهواز و قزوین فعال است.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.