دسته ها
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

5 چای گیاهی که موجب چربی سوزی شکم و لاغر شدن می شود

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
  • ۰

چای از محصولاتی است که برای اولین بار در سرزمین های هندوستان و چین کشت می شده است و بعدها وارد ایران شده است چای در ایران دارای میزان مصرف بالایی است.

چای دارای انواع مختلفی است که از نظر خواص درمانی و دارویی با یکدیگر متفاوت می باشد چای می تواند به عنوان یک چربی سوز برای بدن باشد که در ادامه چند نمونه از چای گیاهی چربی سوز را مطالعه می کنید.

 

5 چای گیاهی

1- چای سبز:

چای سبز دارای خواص درمانی متعددی است و به عنوان یک چای گیاهی مناسب برای چربی سوزی استفاده می شود. مصرف چای سبز می تواند موجب سلامت پوست شود.

همچنین مصرف عصاره چای سبز به دلیل آنتی اکسیدانی که دارد به لاغری شکم و کم شدن سایز کمر کمک می کند و اندامی مناسب را برای شما ایجاد می کند.

5 چای گیاهی

2- چای سیاه:

مصرف چای سیاه در میان ایرانیان بسیار رایج است این نوع چای نیز موجب لاغری و تناسب اندام خواهد شد تحقیقات نشان داده است که فلاون موجود در چای سیاه موجب لاغری خواهد شد.

5 چای گیاهی

3- چای اولونگ:

چای اولونگ سوخت و ساز بدن را افزایش داده و به مدت 6 هفته می تواند وزن شما را کاهش دهد این چای دارای عطر و طعمی میوه ای است که بسیار دلپذیر است.

5 چای گیاهی

4- چای سفید:

چای سفید دارای خواص درمانی فراوانی است که از جمله مهم ترین خواص درمانی می توان به خاصیت ضد سرطانی آن اشاره کرد. همچنین به دلیل مقادیر زیاد کاتچین که در این چای وجود دارد مصرف آن موجب لاغری و چربی سوزی شکم خواهد شد.

5 چای گیاهی

5- دم نوش گیاهی:

علاوه بر انواع چای ها، دمنوش های گیاهی که در دسته بندی گیاهان قرار می گیرند دارای خواص درمانی فراوانی هستند. دمنوش گل رز، دمنوش زنجبیل و رویبوس از جمله دمنوش هایی است که موجب لاغری خواهد شد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.