مقاله ای که امروز برای شما آماده کرده ایم، مجموعه ای از انواع لباس شب گیپور است که برای آن دسته از بانوانی که عاشق تنوع و مد هستند بسیار مناسب می باشد.

مدل های زیبا از انواع لباس شب گیپور را در این مقاله برایتان آماده کرده ایم که امیدواریم مورد پسند و رضایت شما خوبان قرار گیرد. در ادامه می توانید این مدل ها را مشاهده کنید و از آن برای خود ایده بگیرید و در مجالس مورد استفاده قرار دهید.

تنوع و زیبایی در انواع لباس شب گیپور:

امروزه استفاده از گیپور بر روی مدل های مختلف لباس مجلسی باعث شده تا عده بسیار زیادی به این پارچه علاقه مند شوند و ترجیح دهند که از این جنس برای خود لباسی تهیه کنند. اما از آنجایی که همه ما می دانیم که گیپور و دانتل در ظاهر شبیه به یکدیگر هستند، قصد داریم تا نکاتی را در خصوص تفاوت بین دانتل و گیپور برای شما عزیزان عنوان کنیم. در ادامه با ما باشید تا مدل های مختلف لباس شب گیپور را برایتان به نمایش درآوریم.

لباس شب گیپور جدیدلباس شب گیپور شیک لباس شب گیپور مدرن لباس شب گیپور جذاب لباس شب زیبا گیپور

نکاتی در خصوص تفاوت گیپور و دانتل:

دانتل ها از قیمت های بسیار بالایی برخوردارند و این به این دلیل است که در زمینه آنها از نوعی بافت ظریف ابریشمی استفاده شده است که لطافت و ظرافت بسیار بالایی به پارچه می بخشد. اما گیپور دارای طرح های برجسته ایست که به یکدیگر متصل شده اند بدون آنکه زمینه ای از تور و یا ابریشم داشته باشند. در ادامه لباس شب های گیپور را مشاهده می نمایید.

لباس شب جدید گیپور لباس شب شیک گیپور لباس شب مدرن گیپور لباس شب جذاب گیپور مدل لباس شب زیبا گیپور مدل لباس شب جدید گیپور مدل لباس شب شیک گیپور

مدل های مختلف لباس شب گیپور:

از دیگر نکاتی که در خصوص تفاوت گیپور و دانتل باید گفت این است که اگر شما پارچه ای را دیدید که روی تور از طرح های برجسته و ظریف و براق کار شده، این پارچه دانتل است، در غیر این صورت اگر زمینه ای ندارد، گیپور می باشد. نوع مرغوب پارچه گیپور باید به گونه ای باشد که از پشت پارچه زبر و خشن نباشد. این نوع گیپور، گیپور مرغوب و با کیفیتی است که جلوه ای خاص به لباس های شب می بخشد. در ادامه عکس های انواع لباش شب گیپور را مشاهده می کنید.

مدل لباس شب مدرن گیپور مدل لباس شب جذاب گیپور مدل های زیبای لباس شب مدل های جدید لباس شب مدل های شیک لباس شب مدل های مدرن لباس شب مدل های جذاب لباس شب لباس شب گیپور زیبا

اغلب برای دوخت گیپور، به دلیل اینکه گیپور هیچ زمینه ای برای دوخته شدن ندارد، از آستر استفاده می کنند، که هم طرح های روی گیپور را برجسته و مشخص کند و هم در ترکیب با پارچه ای دیگر، زیبایی بسیار خوبی دارد. لباس شب گیپور را با انتخاب یک پارچه مناسب برای آستری تهیه کنید و از زیبایی خود لذت ببرید.

نظرات بسته شده است.