دسته ها
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

معرفی چند منطقه گردشگری جذاب در نقاط مختلف جهان

  • زهره امامی
  • ۱۶ خرداد ۱۳۹۷
  • ۰

در این قسمت برای شما تصاویری زیبا از مناطق زیبای توریستی در جهان را جمع آوری کرده ایم که سعی داریم با توضیحاتی مختصر آن ها را به شما معرفی کنیم.

مناطقی که تاویر مربوط به آن ها در ادامه خواهید دید در کشوهر های مختلفی واقع شده اند. پیشنهاد می کنیم اگر به این کشورها سفر کردید حتما سری به این مناطق بزنید قطعا خالی از لطف نخواهد بود.

این موزه هنری “دیا” نام دارد و در “بیکون” نیویورک قرار گرفته است. آثار هنری که در این موزه جمع آوری شده است لز سال 1960 تاکنون  می باشند.

نقاط دیدنی دنیا

تصویر زیر مربوط به دهانه آتشفشان است که در شهر “فلگستف” آریزونا قرار گرفته است. قدمت این دهانه 400 هزار سال است و پهنای آن 4.8 کیلومتر می باشد. این دهانه در اختیار یک هنرمند با نام “جیمز ترل” در سال 1979 برای ایجاد رصدخانه قرار گرفت.

نقاط دیدنی دنیا

باغ زیر در فرانسه قرار دارد و نامش “کلاد مونه” است. این باغ از سال 1800 تا کنون پذیرای عموم مردم می باشد.

نقاط دیدنی دنیا

این مجسمه های سفالی که با نام “لشکر سفالین” معروف است در استان “شاآنشی”  واقع شده اند. این اثر هنری در سال 1974 توسط کشاورزان پیدا شد. گفته می شود باستان شناسان چینی موفق به یافتن 8 هزار سرباز و 520 اسب و 150 سواره نظام دیگر شده اند.

نقاط دیدنی دنیا

تصویر زیر مربوط به سازه “اسپیرال جتی”  لست که در دریاچه نمک در “یوتا” آمریکا ساخته شده است. این سازه از گِل،کریستال های نمک،سنگ بازالت و آب ساخته شده است. نام سازنده آن “رابرت اسمیتسون” می باشد.

نقاط دیدنی دنیا

نام معبد زیر “لاکشمانا” است. این معبد در هندوستان قرار دارد و معماری آن بسیار عجیب و با شکوه است.

نقاط دیدنی دنیا

این مزرعه کادیلاک نام دارد. محل آن در شهر اماریلو”-تگزاس” است و توسط افراد هنرمندی در سال 1974 با تعدادی کادیلاک رنگ شده ساخته شده است.

نقاط دیدنی دنیا

موزه زیر “گوگنهایم” نام دارد. این موزه در در شهر “بیلبائو” اسپانیا قرار دارد و معماری آن بسیار متفاوت می باشد.

نقاط دیدنی دنیا

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.