یکی از وسایلی که در خرید سیسمونی غالبا تهیه می شود, کالسکه برای نوزاد می باشد. مدل کالسکه نوزاد در طرح های مختلفی موجود است که بسته به فاکتورهایی می توان هر یک از آن ها را خرید.

یکی از وسایل معمول در سیسمونی, کالسکه برای نوزاد می باشد. در حال حاضر کالسکه های زیادی در رنگ ها و مدل های مختلف موجود است که بسته به نیاز و سلیقه می توان آن ها را انتخاب کرد. در خرید کالسکه نوزاد نیاز است که به نکاتی توجه شود که از جمله آن ها می توان به کیفیت و امکانات آن اشاره کرد. در این مطلب با انواع مدل های کالسکه جدید با طرح های زیبا آشنا می شویم.

تصاویری از مدل کالسکه نوزاد شیک

کالسکه یکی از وسایلی است که می توان نوزاد را درون آن قرار داده و به راحتی به بیرون از منزل برد. یکی از مهمترین فاکتورها در خرید کالسکه برای نوزاد, وزن آن است. کالسکه نوزاد باید سبک باشد تا به راحتی بتوان آن را جابه جا کرد. به علاوه کیفیت کالسکه باید خوب باشد تا اطمینان حاصل شود که مکان کودک امن است.

کالسکه چهار چرخ نوزاد

کالسکه نوزادان در مدل های مختلفی طراحی می شود. مدل های اولیه غالبا دارای چهار چرخ می باشد. در مدل کالسکه نوزادان از سایه بان های توری و نازک برای حفاظت کودک از تابش مستقیم نور, استفاده می شود. در زیر چند نمونه از این کالسکه های چهار چرخ به تصویر کشیده شده است.

حتما بخوانید:  تزیین اتاق سیسمونی جدید و جالب برای سیسمونی دخترانه و پسرانه

مدل کالسکه نوزاد

کالسکه تک نوزاد

کالسکه های رنگارنگ نوزاد

 

کالسکه نوزاد سه چرخه

کالسکه سه چرخ نوزادان

یکی از جدیدترین مدل های کالسکه برای نوزادان, کالسکه های سه چرخ می باشد. حمل و جابه جا کردن نوزادان توسط این کالسکه ها برای والدین بسیار راحت است. همچنین محافظ های بیشتری در این کالسکه ها جهت افزایش ایمنی کودک تعبیه شده است.

کالسکه چرخ دار نوزادان

جدیدترین مدل های کالسکه

مدل کالسکه نوزاد

مدل کالسکه نوزاد

جدیدترین مدل های کالسکه نوزادان با رنگ های زیبا

تصاویر زیر مدل های مختلفی از کالسکه نوزادان را نشان می دهد که در رنگ های قرمز و آبی و مشکی طراحی شده اند. برخی از این کالسکه ها دارای قابلیت دو طرفه شده هستند که این مسئله موجب راحتی در حمل و نقل کودک می شود.

مدل کالسکه نوزاد

مدل های کالسکه دو طرفه

کالسکه قرمز مشکی نوزاد

زیباترین کالسکه قرمز سفید

ست کالسکه نوزاد

مدل کالسکه نوزاد

مدل کالسکه اسپرت

کالسکه آبی مشکی نوزاد

امکانات کالسکه های نوزاد

کالسکه نوزادان در رنگ های شاد

کالسکه شیک نوزاد تصویر زیر مدلی از کالسکه برای کودکان دو قلو می باشد. حجم کالسکه و ایمنی آن از فاکتور های مورد توجه در خرید کالسکه به هنگام تهیه ی سیسمونی نوزاد می باشد.

کالسکه های دو قلو زیبا در نمونه تصاویر آماده شده, مدل کالسکه نوزاد را مشاهده کردید که بسته به سلیقه می توان هر یک از آن ها انتخاب نمود. توجه به فاکتورهای بیان شده در هنگام خرید کالسکه اهمیت زیادی دارد و از راحتی نوزاد درون آن باید اطمینان حاصل شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.