دسته ها
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

فورد موستانگ همچنان در رده بالای جدول خودرو لوکس و اسپرت در دنیا است

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • ۰

فورد موستانگ از محصولات تولید پرطرفدار آمریکایی است که به عنوان یک خودروی اسپرت و لوکس از آن یاد می شود و به دلیل حمایت متقاضیان در شش نسخه طراحی و ارائه شده است.

با وجود اینکه ورود خودروهای شاسی بلند بازار رقابتی را برای خودروی موستانگ تنگ تر کرده است اما این خودرو همچنان مورد پذیرش است و با به روزسانی نسخه های جدید توانسته این رقابت را به نفع خود تمام کند.

فورد موستانگ

شرکت تجاری فورد موستانگ در سال 2017 با بیش از 150 کشور دنیا وارد مذاکرات شده است که در نهایت به فروش 126 هزار خودرو موستانگ ختم شده است.این خودرو در سه سال پی در پی از خودروهای با فروش بالا بوده است.

فورد موستانگ

 

فورد موستانگ

این خودرو در نسخه های مختلفی ارائه شده است که از نمونه های آن می توان به GT با موتور V8 اشاره کرد موتور این خودرو 5 سیلندر با 460 اسب بخار دارد که از امکانات ویژه ای برخوردار است و آن را به میزان فروش بالا رسانده است سرعت این خودرو در مسافت 96 کیلومتری 4.3 ثانیه می باشد.

فورد موستانگ

قیمت فروش این خودرو 35 هزار دلار است و با این وجود از میزان فروش فوق العاده ای برخوردار بوده است. در رابطه با میزان فروش شرکت های رقیب موستانگ از جمله شورولت و کامارو اطلاعات دقیقی وجود ندارد با این وجود این شرکت ها در رقابتی تنگاتنگ مسیر موفقیت را طی می کنند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.