دسته ها
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب در خودروهای جدید

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • ۰

یکی از فناوری های جدید که در خودروهای گران قیمت قابل طراحی می باشد سنسور مجهز به فرمان پذیری در قسمت چرخ های عقب خودرو است این قابلیت امکان مانور خودرو را بیشتر خواهد کرد.

فرمان پذیری خودرو از طریق چرخ ها صورت می گیرد و با پیشرفت در زمینه مهندسی خودرو، مانور بر روی حرکت تمام چرخ ها بیشتر شده است این سیستم قابلیت های بیشتری را برای شما ایجاد خواهد کرد.

 

در بازار خودرو، اتومبیل های زیادی با این قابلیت به بازار ارائه می شوند خودروهای فرمان پذیر حرکت در پیچ ها و انجام دادن چرخش را برای شما راحت تر خواهد کرد. در ادامه این بخش از آرگا با مدل های مختلفی از خودرو فرمان پذیر چرخ های عقب آشنا می شوید.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

آکورا TLX:

این خودرو از فرمان پذیری دقیقی در چرخ های عقب برخوردار است پیشرانه این خودرو 4 سیلندر به شکل خطی با 2.4 لیتر و قدرت 206 اسب بخار است که با توجه به مدل های مختلف آن و تجهیزات ویژه، قابلیت های آن بهبود می یابد. آخرین مدل این خودرو با 33 هزار دلار به فروش رسیده است.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

آکورا RLX:

قیمت آخرین مدل این خودرو 54 هزار و 900 دلار است این خودرو در یک طراحی بزرگتر از TLX وارد بازار شد و از قابلیت مانور دادن در فضای کم و ترمزگیری سریع و پایدار برخوردار است.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

آئودی A6:

این خودرو از خودروهای طراحی شده نسل پنجم از آئودی است و دارای سیستم حرکت تمام چرخ ها با محرک دینامیک است این خودرو با قیمت 49 هزار و 700 دلار در آخرین سیستم آن وارد بازار شده است و طراحی جدید آن در تابستان ارائه می شود.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

آئودی A7:

در سال 2018 آئودی مدل لوکس و اسپرتی از آئودی را تولید کرد که شعاع 110 سانتی متر در چرخش چرخ ها را کمتر کرده است و به دلیل فرمان پذیری و مانورهای مناسب فروش آن در آمریکا به خوبی بوده است. قیمت این خودرو 69 هزار و 700 دلار است.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

آئودی A8:

طراحی این خودرو بر اساس مدل های قبل صورت گرفته است و دارای سیستمی مجهز و پیشرفته است از دیگر ویژگی های این خودروی لوکس کم کردن میزان شعاع چرخشی است. آخرین مدل این خودرو با 82 هزار و 800 دلار وارد بازار شده است.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

آئودیQ7:

قیمت آخرین مدل این خودرو 49 هزار و 900 دلار است و در مدل مختلف با آپشن های گوناگون ارائه می شود  این خودرو دارای سیستم تعلیق باد است و چهار چرخ این خودرو دارای فرمان پذیری می باشند.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

بی ام و سری 5:

این خودرو از نسل پنجم بی ام و می باشد که در سال 2017 عرضه شده است و قیمت آخرین مدل آن 52 هزار و 650 دلار است سیستم فرمان پذیری این خودرو از فرمان پذیری انتگرال فعال برخوردار است.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

بی ام و سری 7:

این خودروی لوکس در نسخه ششم آن وارد بازار شده است و سری سدان آن با امکانات پیشرفته ای که دارد از ماشین های گران قیمت و لوکس محسوب می شود قیمت این خودرو در آخرین مدل آن 83 هزار و 650 دلار است.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

کادیلاک CT6:

خودروی کادیلاک پرچم دار خودروهای آمریکایی با سیستم فرمان پذیر است این خودرو با شاسی فعال طراحی شده است و دارای فرمان پذیری چرخ ها عقب می باشد و با پایداری در رانندگی شعاع پیچ کمتری خواهد داشت. قیمت آخرین مدل ارائه شده 54 هزار و 95 دلار است.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

فراری 812 سوپرفست:

قیمت این خودرو 315 هزار دلار است و از نمونه خودروهای جاده ای با فرمان برقی است که در سری دوم آن سیستم  مخصوص برای کاهش فاصله در بین دو محور است.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

فراری GTC4Lusso:

قیمت این خودرو در آخرین مدل آن 302 هزار و 650 دلار وارد بازار شده است و در نسخه جدید آن از 12 سیلندر استفاده شده است سیستم فرمان پذیری چرخ های این خودرو از 4WS برخوردار است.

فرمان پذیری مجهز چرخ های عقب

لامبورگینی اونتادور S:

این خودروی اسپرت و لوکس از محصولات ایتالیایی است که فرمان پذیری چهار چرخ دارد و از پایداری بالایی در چرخ محرک برخوردار است قیمت این خودرو  402هزار و 995 دلار است.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.