دسته ها
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

مدل گوشی تاشوی هوشمند هواوی با قابلیت های بیشتر از سامسونگ

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
  • ۰

دو برند معروف سامسونگ و هواوی در زمینه تولید گوشی های هوشمند می خواهند اولین مدل تاشوی گوشی های هوشمند را در بازار ارائه دهند اطلاعات موجود در این زمینه نشان می دهد که این گوشی در حال تولید است.

یکی از فناوری های مهمی که امروزه بسیاری از شرکت ها به دنبال طراحی آن می باشد ارائه گوشی هومشند با مدل تاشو در بازار است که تا کنون سامسونگ و هواوی به خوبی توانسته اند در این زمینه عمل کنند.

مدل گوشی تاشوی هوشمند هواوی

هر دو این شرکت ها قصد دارند گوشی را طراحی کنند که از قابلیت های ویژه و بدون نقصی برخوردار باشد هواوی برای ارائه این طرح از صفحه نمایشگر ال جی استفاده کرده است و می خواهد در این زمینه از سامسونگ و سایر شرکت ها پیشتاز باشد و خود را به عنوان اولین طراح این مدل گوشی در بازار معرفی کند.

بر اساس شواهد سامسونگ در سه ماه اول سال جاری قصد ارائه این گوشی در بازار را دارد و هواوی با سرعت عمل بیشتر قصد دارد زودتر از سامسونگ این محصول را به نمایش بگذارد.

همانطور که می دانید اپل نیز یکی دیگر از برندهای معتبری است که در زمینه تولید گوشی های هوشمند به خوبی عمل کرده است اما در زمینه طراحی و ارئه گوشی هوشمند مدل تاشو صحبت هایی درباره آن وجود ندارد اما قطعاً به دنبال ایده های متفاوت برای ارائه گوشی جدید در بازار می باشد.

با ارائه گوشی هوشمند مدل تاشو فناوری جدیدی وارد بازار خواهد شد که می تواند برای متقاضی جذاب باشد و روند پیشرفت بازار رقابتی را به تندی تغییر دهد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.