دسته ها
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

۱۰ مدل خودرو در بازار رقابتی با هزینه تعمیر پایین

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  • ۰

هزینه تعمیر و نگهداری ماشین های لوکس در جهان از سایر مدل ماشین ها بیشتر است بنابراین در انتخاب مدل خودرو متقاضیان به دنبال خودرویی گارانتی دار و با هزینه تعمیر پایین می باشند که یک مضیت محسوب می شود.

خودروهای صفر کیلومتر و بدون کارکرد در مقایسه با خودروهای کارکرده و دست دوم از مزیت های بالایی برخوردار است کاهش هزینه های تعمیر و داشتن گارانتی از شرکت های معتبر گرایش متقاضی را به سمت خریداری خودرو صفر بیشتر می کند.

 خودرو با هزینه تعمیر پایین

طبق تحقیقاتی که توسط کارشناسان صورت گرفته است از خودروهایی با هزینه تعمیر پایین می توان به مدل تویوتا کورولا که به طور میانگین، سالانه ۳۴۱ دلار هزینه تعمیر آن می باشد از خودروهای پر خرج در تعمیرات نیز می توان کوپه اسپرت پورشه کیمن با مبلغ ۲ هزار و ۳۷۰ دلار اشاره کرد. در ادمه با ۱۰ مدل خودروی جهانی با هزینه تعمیر کم آشنا می شوید.

خودرو با هزینه تعمیر پایین

نیسان تایتان xD:

طبق آمار این خودرو سالانه به طور میانگین ۴۶۳ دلار هزینه تعمیر دارد و قیمت پایه آن با آخرین مدل این خودرو از ۳۲ هزار و ۴۰ دلار آغاز می شود خودرو وانت پیکاپ در دو مدل مختلف در سال ۲۰۰۳ ارائه شد که پیشرانه آن دارای ۸ سیلندر ۵.۶ لیتری است.

خودرو با هزینه تعمیر پایین

وانت پیکاپ فول سایز مدل فورد f-150:

هزینه تعمیر سالانه این خودرو برابر با ۴۸۳ دلار و قیمت آخرین مدل پایه ای آن از ۳۲ هزار و ۴۰ دلار آغاز می شود و از مدل های پر فروش خودرو در بازر رقابتی آمریکا است این نوع خودرو نیز در مدل های مختلف در بازار عرضه شده است.

خودرو با هزینه تعمیر پایین

وانت پیکاپ تویوتا تاکوما:

میانگین هزینه تعمیر این خودرو در سال برابر با ۳۹۸ دلار و آخرین مدل آن با قیمت ۲۵ هزار و ۲۰۰ دلار عرضه شده است برند معتبر این خودرو به متقاضیان اعتبار و اعتماد بیشتری را می دهد.

خودرو با هزینه تعمیر پایین

مینی ون هوندا اودیسه:

میانگین سنجیده شده برای هزینه تعمیر این خودرو ۴۰۳ دلار می باشد و آخرین مدل ارائه شئه آن در بازر ۲۹ هزار و ۹۹۰ دلار است هوندا از برندهای معتبر ژاپنی است و از نسل خودروهای ایمن با فروش بالا می باشند.

خودرو با هزینه تعمیر پایین

شاسی بلند و  مدل کلاس اورهای بزرگ مدل نیسان پت فایندز:

هزینه در نظر گرفته شده برای تعمیر این خودرو در طول یک سال ۴۰۶ دلار است و آخرین مدل این خودرو ۳۱ هزار و ۴۰ دلار می باشد این خودور دارای شاسی مستقل است و مدل ارائه شده نسل چهارم آن در سال ۲۰۱۷ فیس لیفت شده است.

خودرو با هزینه تعمیر پایین

شاسی بلند متوسط هوندا cR-V:

هزینه یش بینی شده برای تعمیر این خودروها برابر با ۳۸۵ دلار است که آخرین مدل خریداری شده آن با قیمت ۲۴ هزار و ۱۵۰ دلار به فروش رسیده است هوندا cR-V از مدل های قدیمی تولید شه توسط این برند ژاپنی است که به میزان خود پر فروش بوده است.

خودرو با هزینه تعمیر پایین

فورد موستانگ اسپرت:

این خودرو با هزینه تعمیر ۴۵۴ دلار عنوان خودرو کم خرج جهان را به خود اختصاص داده است قیمت آخرین مدل موجود در بازار این خودرو ۲۵ هزار و ۶۸۰ دلار است.

خودرو با هزینه تعمیر پایین

تویوتا آوالون:

طبق گزارشات ارائه شده هزینه ویژه تعمیر این مدل خودرو ۳۸۸ دلار است و آخرین مدل آن با قیمت ۳۳ هزار و ۵۰۰ دلار در بازار به فروش رسیده است تویوتا آلوان نسل پنجم بزرگ تر از مدل کمری است و از خودروهای کم خرج به شمار می آید.

خودرو با هزینه تعمیر پایین

خودرو سدان متوسط هوندا آکورد:

خودرو آکورد هزینه تعمیر معادل ۳۵۱ دلار را به خود اختصاص داده است و مدل مجهز آن با ۲۳ هزار و ۵۷۰ دلار عرضه شده است سدان از خودروهای پر فروشی است که به دلیل استقبال های زیاد نسل دهم آن نیز با تغییرات فنی وارد بازار شد.

خودرو با هزینه تعمیر پایین

سدان کوچک مدل تویوتا کورولا:

هزینه تعمیر سالانه این خودرو به طور میانگین ۳۴۱ دلار است که قیمت پیشنهادی آخرین مدل آن ۱۸ هزار و ۶۰۰ دلار است این خودرو از محصولات است که با قیمت مناسب و امکانات خوب عرضه می شود و دوازدهمین مدل آن نیز قابل ارائه می باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
وبگردی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.