دسته ها
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

مدل دامن ۲۰۱۸ مجلسی و شیک مخصوص بانوان شیک پوش و مشکل پسند

  • ندا خوشرو
  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۷
  • ۰

با شروع سال ۲۰۱۸ انواع مدل دامن ۲۰۱۸ کوتاه و بلند از سوی متخصصان مد و زیبایی معرفی شده اند و شما می توانید با الگوبرداری از این طرح های متنوع دامنی با تن پوش شیک و زیبا را برای خود انتخاب کنید.

دامن از انواع پوشش های زنانه است و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس و مکان های مختلف پوششی کملا زنانه و در عین حال شیک داشته باشید بهتر است دامنی مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل دامن ۲۰۱۸ با جدیدترین طرح های کوتاه و بلند را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

دامن های زنانه و دخترانه در انواع طرح های راحتی و مجلسی موجود هستند و شما می توانید با پوشیدن این مدل لباس ها ظاهر و تیپی متفاوت و جذاب تر پیدا کنید.

مدل دامن کوتاه دخترانه

مدل دامن ۲۰۱۸ با جدیدترین طرح های مد سال

مدل دامن ۲۰۱۸ برای خانم ها اگر بدرستی و با توجه به فرم اندام انتخاب شود شما ظاهری شیک و آراسته پیدا می کنید. مدل دامن زنانه و دخترانه ۲۰۱۸ در انواع طرح های مجلسی و ساده موجود است و شما می توانید از بین این طرح های متنوع دامنی با تن پوش را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل دامن 2018 بلند و زیبا

مدل دامن کوتاه ۲۰۱۸

دامن دخترانه و زنانه در انواع مدل های دامن کوتاه و دامن بلند و دامن با اندازه متوسط موجود هستند و شما می توانید از بین این طرح های متنوع با توجه به سلیقه شخصی خود دامن زیبایی را برای پوشیدن انتخاب کنید. مدل دامن کوتاه مجلسی از انواع مدل های پرطرفدار و محبوب دامن در بین خانم های جوان است و شما می توانید از این مدل دامن در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنید. اگر تمایل دارید ظاهری پوشیده تر داشته باشید بهتر است دامن های کوتاه را با ساپورت های مجلسی بپوشید. همچنین برای زیباتر به نظر رسیدن فرم اندام تان می توانید دامن های کوتاه را با کفش پاشنه دار مجلسی بپوشید.
دامن های راحتی کوتاه در انواع مدل های ساده و طرح دار دوخته می شوند که انتخاب هر یک از این مدل ها سلیقه ای است. از دامن کوتاه راحتی می توانید در منزل و یا دورهمی های خانوادگی استفاده کنید.

مدل دامن کوتاه

مدل دامن دخترانه کوتاه ۲۰۱۸

مدل دامن کوتاه و زیبا

مدل دامن ۲۰۱۸ زنانه

مدل دامن دخترانه 2018

مدل دامن مشکی دخترانه

مدل دامن گلدار 2018

مدل دامن گلدار زنانه

مدل دامن دخترانه 2018

مدل دامن دخترانه مجلسی ۲۰۱۸

مدل دامن کوتاه

مدل دامن زنانه ۲۰۱۸

دامن مجلسی دخترانه

مدل دامن طرح دار ۲۰۱۸

مدل دامن ساده زنانه

مدل دامن ساده ۲۰۱۸

مدل دامن ساده و مشکی

مدل دامن مشکی و ساده ۲۰۱۸

مدل دامن شیک زنانه

مدل دامن راحتی زنانه

مدل دامن مجلسی دخترانه

مدل دامن مجلسی ۲۰۱۸

مدل دامن ساده

مدل دامن زنانه ساده

دامن مشکی و ساده

مدل دامن مشکی مجلسی ۲۰۱۸

مدل دامن شیک و مجلسی

مدل دامن دخترانه ۲۰۱۸

دامن ساده و زیبا

مدل دامن زنانه شیک ۲۰۱۸

مدل دامن مشکی طرح دار

مدل دامن مشکی طرح دار

مدل دامن گلدار

مدل دامن گلدار شیک

مدل دامن 2018 گلدار و زیبا

مدل دامن زنانه گلدار و زیبا ۲۰۱۸

مدل دامن بلند ۲۰۱۸

دامن بلند در انواع طرح های راحتی و مجلسی دوخته می شود و در دوخت این مدل دامن ها اغلب از پارچه های ساده و طرح دار استفاده می شود و شما می توانید از بین این طرح های متنوع دامنی زیبا را برای پوشیدن در مکان های مختلف انتخاب کنید. مدل دامن بلند برای خانم های قد بلند و خانم هایی که دارای قدی متناسب هستند انتخاب ایده آلی است و اگر شما قد کوتاه هستید و تمایل دارید از دامن های بلند استفاده کنید بهتر است این مدل دامن ها را با کفش های پاشنه بلند در مجالس بپوشید.
دامن های کوتاه و بلند مجلسی را می توانید با شومیز و بلوز مجلسی و کت و تاپ بپوشید و اگر تمایل دارید شیک پوش تر به نظر برسید بهتر است در انتخاب مدل لباسی که می خواهید با دامن بپوشید دقت لازم را به خرج دهید. طرح های راحتی دامن بلند دخترانه و زنانه برای پوشیدن در منزل و دورهمی های کوچک مناسب هستند و در دوخت این مدل دامن ها اغلب از پارچه های راحت و مناسب استفاده می شود.

مدل دامن مشکی ساده

مدل دامن مشکی ۲۰۱۸

مدل دامن زنانه

مدل دامن ۲۰۱۸ زنانه

مدل دامن دخترانه 2018

مدل دامن دخترانه بلند

مدل دامن حریر 2018

مدل دامن حریر بلند ۲۰۱۸

  مدل دامن مشکی

مدل دامن مشکی و ساده دخترانه

        دامن گلدار 2018

مدل دامن گلدار و شیک

مدل دامن دخترانه 2018

مدل دامن دخترانه ۲۰۱۸

   مدل دامن 2018 مجلسی

دامن مشکی مجلسی

       دامن بلند و ساده

دامن زنانه ساده و راحتی

     مدل دامن بلند مجلسی

مدل دامن طرح دار زنانه ۲۰۱۸

در این مطلب انواع مدل دامن ۲۰۱۸ زنانه و دخترانه را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و با پوشیدن آن ها شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
وبگردی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.