دسته ها
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

بی ام و M5 قدرتی برابر ۷۰۰ اسب بخار دارد

  • زهره امامی
  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۷
  • ۰

طبق نتایجی که از دینامومتر بدست آمده اعلام می شود که مدل جدیدبی‌ ام‌ و M5 قدرتی معادل ۷۰۰ اسب بخار دارد که بیش‌تر از اطلاعات سازنده می باشد.

در طول سال های تجربه سازنده خودروی بی‌ ام‌ و M5 این خودرو سریع‌ ترین مدل جاده ای به شمار می رود. این مدل جدید یک خودروی لوکس چهاردر با صندلی‌ های چرمی می باشد و عملکردی سریع تر از بی‌ام‌و M4 GTS دارد.

خودروی بی ام و

گروه آی‌ ان‌ دی دیستریبیوشن که در منطقه آمریکای شمالی مستقر می باشند شروع به آزمایش سدان بی‌ ام‌ و M5 کرده اند. آن ها در نظر دارند تا با در اختیار قرار دادن این نوع خودرو به راننده و سنجش پیشرانه خودرو میزان قدرتی که این خودرو دارد را بررسی نمایند. پس از انجام این آزمایش ها گروه IND پی بردند که خودروی بی‌ ام‌ و M5  قدرتی معادل ۶۲۵ اسب بخار دارد. اما هنگامی که تلفات سیستم انتقال قدرت که در حدود ۱۰ درصد است را به ۶۲۵ اسب بخار اضافه کنیم پیشرلنه این خودروی جدید به ۶۹۰ اسب بخارافزایش می یابد. شرکت بی ام و ادعا می کند که مدل جدید این خودرو می تواند ۷۵۰ نیوتون متر گشتاور تولید کند اما آزمایش دینامومتر نشان می دهد که حداکثر گشتاور این نوع خودرو ۸۲۵ نیوتن‌ متر خواهد بود. اگر تلفات ۱۰ درصدی را به آن اضافه کنیم این مقدار گشتاور به ۹۱۰ نیوتون متر نیز خواهد رسید.

خودروی بی ام و

خودروی بی ام و

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
وبگردی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.