نحوه صحیح و آموزش بافت دستبند را در این مقاله مشاهده فرمایید و با چگونگی بافت دستبند با جدیدترین مدل های روز آشنا شوید و با ایده گرفتن از این آموزش دستبندهای مختلف و ویژه ایی تهیه فرمایید.

با به کارگیری آموزش بافت دستبند با روشی آسان و جدید می توانید در منزل و با انواع کامواها و نخ های موجود دستبندهای زیبا و متنوعی تهیه نمایید و مورد استفاده قرار دهید. در این مطلب به معرفی روشی آسان برای بافتن دستبند می پردازیم که می تواند ایده مناسبی برای بافت انواع دستبند ها باشد. تا پایان با این آموزش زیبا و مهیج همراه ما باشید.

بافت لوازم شخصی و پوشاک در فصول سرد سال برای بسیاری از بانوان سرگرمی بسیار مناسبی است. در آموزش های گذشته به معرفی آموزش بافت کلاه و نیز آموزش بافت شال گردن پرداختیم و در این آموزش به معرفی نحوه بافتن دستبند می پردازیم.

آموزش بافت دستبند دوستی شیک و زیبا :

آموزش مرحله به مرحله بافت دستبند که امروز ارائه می دهیم مربوط به بافت دستبند دوستی مدل برگی است که همه ما تمایل به بافت آن داریم و می تواند ایده جالبی برای بافتنی ما باشد. این مدل دستبند به راحتی بافته می شود، فقط کافیست به نکات مهم در حین بافت توجه فرمایید. برای بافت این دستبند به ده نخ احتیاج داریم که هر دو عدد نخ یکرنگ دارند به این معنا که در مجموعه پنج رنگ نخ داریم. آنها را مطابق تصویر به صورت قرینه کنار هم قرار دهید و سر آن را به کمک چسب کاغذی یا نواری به سطح صافی بچسبانید تا کار شما بهتر و سریع تر پیش رود.

ساخت دستبند با نخ

برای شروع از داخل ترین نخ استفاده می کنیم (در اینجا رنگ بنفش) و آن دو را به هم گره می زنیم.

دستبند جدید با کاموا

برای ادامه کار از داخل شروع به بافت می کنیم. در این مرحله دو رنگ داخل دیگر (نخ رنگ آبی) را به هم گره می زنیم. برای این کار نخ سمت راست گره از سمت راست و نخ سمت چپی از طرف چپ گره می خورد و همانطور که مشاهده می فرمایید نخ های دومی به اولی قالب می شوند.

آموزش بافت دستبند

همانطور که ملاحظه می فرمایید از داخلی ترین نخ شروع کرده و یکی یکی به سمت بیرون رفته، بعد از نخ آبی که حالا داخلی ترین نخ شده نوبت نخ سبز می شود، نخ سبز را نیز مطابق نخ آبی گره می زنیم.

دستبند بافتنی جدید

نخ زرد را هم به ترتیب بالا گره زده و نخ قرمز یعنی نخ آخر را نیز به همین ترتیب گره می زنیم.

آموزش جدید بافت دستبندآموزش بافت دستبند

در این مرحله از آموزش بافت دستبند روال قبل را تکرار می کنیم و نخ ها را از داخلی ترین نخ گره می زنیم. با ابن تفاوت که حالا نخ قرمز داخل است و باید از آن شروع کنیم.

دستبند بافتنی

همین کار را با همه نخ ها انجام می دهیم تا فرم اصلی دستبند ایجاد شود و بافت برگی به پایان برسد.

دستبند دوستیدستبند دوستی بافتنی

نمونه تکمیل شده دستبند بافتنی را در ادامه مشاهده می فرمایید و می توانید با الهام گرفتن از مدل این دستبند شیک و زیبا بافت دستبند های دیگر را نیز انجام دهید.

آموزش بافتنی

امیدواریم از مشاهده روش بافت دستبند لذت برده باشید و این دستبند زیبا را با انواع نخ یا کاموا تهیه فرمایید و مورد استفاده قرار دهید. در بخش آموزش بافتنی می توانید آموزش ها و مدل های بیشتری را مشاهده فرمایید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.