دسته ها
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

معرفی انواع قرص اشتها آور و مزیت ها و عوارض هر کدام

  • مهلا بستگان
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
  • ۰

علاوه بر شربت های اشتها آور که مورد مصرف عموم قرار دارد، قرص اشتها آور نیز در انواع گیاهی و شیمیایی به عنوان مکمل برای افزایش وزن در بازار موجود است که ما در این مقاله به معرفی این قرص ها می پردازیم.

مکمل های چاقی و یا قرص اشتها آور که برای اضافه وزن مصرف می شود در انواع گیاهی و شیمیایی موجود است که ما در ادامه به معرفی سه نوع از معروف ترین این قرص ها پرداخته ایم.

معرفی انواع قرص اشتها آور:

قرص اشتها آور شیکوریدین :

شیکوریدین یک مکمل غذایی می باشد که به منظور، رفع بی اشتهایی، رفع احساس ضعف و دیگر مسائل مورد مصرف قرار می گیرد. این قرص از عصاره ریشه کاسنی، دانه شنبلیله، اسانس رازیانه و چهار میلی گرم پلی فنل تام بر مبنای پیروگالل تهیه شده است. این قرص سوخت و ساز مواد قندی را بدن افزایش می دهد و اشتها را تقویت می کند. روزانه به مدت چهار الی هشت هفته یک دو تا دو عدد از قرص شیکوریدین قبل از غذا می توان مصرف نمود. مصرف این قرص در خردسالان و زنان باردار و شیرده ممنوعیت دارد. این قرص را به دور از گرما، رطوبت و دسترس اطفال نگهداری کنید.

قرص اشتها آور شیکوریدین

قرص اشتها آور فت فست:

قرص فت فست یک مکمل غذایی افزایش وزن مناسب برای همه سنین می باشد که به چاقی یکنواخت در بدن کمک می کند. این قرص شامل انواع ویتامین های مورد نیاز بدن از جمله ویتامین های گروه B تشکیل شده است. این قرص با تحریک غدد چاقی سبب اضافه وزن می شوند و این چاقی برگشت ناپذیر بوده است زیرا به صورت طبیعی انجام گرفته است. از این قرص روزانه دو عدد به همراه یک لیوان آب ولرم بخورید. مصرف این قرص در زنان باردار ممنوع است و در دوران شیردهی باید با مشورت پزشک مصرف شود.

قرص اشتها آور فت فست

قرص اشتها آور W.A.M:

این قرص اشتها آور شما را از بی اشتهایی می رهاند و کمک می کند تا مواد مغذی و معدنی موجود در غذاها برای افزایش وزن جذب بدنتان بشود. این قرص پروتئین موجود در غذا را در بدن شما به ماهیچه تبدیل می کند و به این خاطر چاقی شما برگشت ناپذیر می شود. این قرص ساخت کشور هند تحت نظر لیسانس آمریکا می باشد. هر یک قوطی از این قرص ها برای یک دوره یک ماهه می باشد.

قرص اشتها آور وم (W.A.M)

هرچند ذکر شده است که تمام این داروهای اشتها آور بدن ضرر بوده و تا به حال عارضه ای از آنها گزارش نشده است اما سرخود شروع به مصرف این قرص ها نکنید و حتما برای کاهش و یا افزایش وزن تحت نظر یک کارشناس تغذیه قرار بگیرید و برای این مسائل با پزشک مشورت کنید. جهت اطلاع از شربت اشتها آور برای کودکان به این مطلب سر بزنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.