دسته ها
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
سحر خیز

برای هدیه روز مادر چه گزینه هایی داریم؟

  • مرضیه نوروزیان
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۶
  • ۰

برای روز مادر هدایای متفاوتی می توانید تهیه کنید. نوع این هدایا به ذوق شما و علاقه مادرتان بستگی دارد. بهتر است این انتخاب را متناسب با سلیقه و علاقه او انجام دهید.

روز مادر و زن روز مقدسی است برای آنان که وجود فرشته ها را در کنار خود احساس می کنند. قدردان زحمات مادر هستند و برای خوشحال کردن او به دنبال کوچک ترین بهانه می گردند. هدیه روز مادر یکی از همین ایده های جذاب و فوق العاده برای یک تشکر ناچیز از مادر می باشد.

برای هدیه روز مادر چه گزینه هایی داریم؟

زمانی که پا به این جهان می گذاریم و اولین بار با صدای مادر آرام می گیریم. زمانی که دلگیر و بی حوصله می شویم، باز هم در کنارش آرام می گیریم.

خداوند در وجود مادر مهر و آرامش قرار داده تا پناهگاه تو باشد. در آغوش با محبت مادر می توان نوازش خدا را احساس کرد. همان طور که خودش اشاره کرده که جلوه ای از محبت و مهر خود را در وجود مادر قرار داده ام تا در کنارتان باشم. با این تفسیر علت این مهر و محبت مادری نیز مشخص می شود. برای پاسداشت این همه مهربانی و محبت چه هدیه ای می خواهید بخرید؟

  • akserahem-2.gif

گل، شیرینی و کیک

این هدایا از جمله هدیه های ایده آل و متفاوتی است که برای هر مناسبتی مخصوصاً روز مادر قابل استفاده است. شما می توانید تزیین جعبه  را به شکل مطلوبی انجام دهید تا هدیه شما زیباتر به نظر برسد.

کیک کیک روز مادر

هدیه روز زنتزیین گل به مناسبت روز مادر

گلتزیین گل روز مادر

گل

 

پوشاک

اگر مادر شما خانمی شیک پوش است، می توانید مدل های مختلفی از پوشاک مانند روسری، مانتو، شال و… را در نظر داشته باشید.

                لباس زنانه پیراهن زیبا

عطر و ادکلن و لوازم آرایش

عطرهای زنانه ملیح، هدیه مناسبی برای روز مادر هستند. به شرطی که مادر شما اهل عطر زدن باشد. عطرها جایگاه ویژه ای برای هدیه دارند. بوی عطر در بین این کادوها از همه بیشتر خاطره سازی می کند و بسیار ارزشمند است.

ادکلنهدیه روز مادر

عطرادکلن خوشبوی زنانه

کرم های زیباییکرم های زیبایی

ست لوازم آرایش

ست اکسسوری، ساعت، عینک و جواهر آلات

اگر بودجه کافی برای خرید طلا و جواهرات دارید، هیچ فرصتی بهتر از روز مادر برای خرید آن پیدا نخواهید کرد. البته می توانید در صورت کمبود بودجه نوع بدلی آن را تهیه بفرمایید که در ظاهر و زیبایی از جواهرات چیزی کم ندارند.

ساعت زنانهساعت زنانه شیک

ست اکسسواریست جواهرات

ست جواهراتست بدلیجات

دستبند انرژی

دستبند اسپرت

ست جواهراتست جذاب جواهرات

عینک آفتابیعینک آفتابی

ست اکسواری

ست اکسسواری

ست اکسسواری

کیف- کفش

خرید کیف برای آن دسته از مادرانی که شاغل هستند و باید وسایل های زیادی را به صورت روزانه در کیف قرار دهند، اهمیت بسیاری دارد. شما می توانید یک کفش ورزشی عالی برای مادر تهیه کنید و با این کار به او بگویید که به فکر سلامتی او هستید.

هدیه کفش برای روز مادرکفش ورزشی

کیف زنانه

کیف زنانهکیف دستی

 

از اینکه تا پایان مطلب هدیه روز مادر همراه ما بودید، صمیمانه سپاس گذاریم و امیدواریم به کمک این ایده ها توانسته باشیم شما را در خرید هدیه مناسب روز مادر یاری کرده باشیم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.