دسته ها
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

معرفی انواع مدل ابرو سال 97 برای خانم های مدگرا

  • ندا خوشرو
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
  • ۰

با نزدیک شدن به سال 97 مدل ابروهای زیادی از سوی متخصصان آرایش و زیبایی معرفی شده اند و شما می توانید از بین انواع مدل ابرو سال 97 زیباترین و جذاب ترین مدل ابرو را انتخاب کنید.

اگر شما تمایل دارید اجزای صورتتان زیبا و متناسب به نظر برسند بهتر است در انتخاب مدل ابروی خود حساسیت لازم را به خرج دهید. مدل ابرو سال 97 در انواع مدل های پهن و باریک و کوتاه و بلند موجود هستند و شما می توانید از بین این مدل های متنوع مدل ابرویی مناسب را برای برداشتن ابروهای خود انتخاب کنید. 

اگر مدل ابروها بدرستی انتخاب شود تغییرات مثبتی در ظاهر شما ایجاد می شود و حالت و فرم چشم هایتان جذاب و بدون نقص تر به نظر می رسد بنابراین بهتر است خانم ها از مدل ابرویی که متناسب با فرم صورت شان است برای برداشتن ابروهای خود استفاده کنند.

مدل ابروی زنانه و دخترانه سال 97

مدل ابرو سال 97 با جدیدترین متدهای روز

راز داشتن صورتی زیبا در هماهنگی اجزای صورت است و اگر شما ابروهایی مناسب و زیبا داشته باشید ظاهرتان جذاب تر به نظر می رسد. توجه داشته باشید که هماهنگی بین ابروها با چشم و بینی و لب یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب مدل ابروی زنانه و دخترانه به فرم اجزای صورت توجه داشته باشید. در ادامه تصاویری از انواع مدل ابرو سال 97 را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

مدل ابروی شیک و جذاب

مدل ابروی سال 97 دخترانه

مدل ابروی 2018 برای دختران جوان را بهتر است از بین مدل ابروهای پهن انتخاب کنید تا ظاهر شما دخترانه و طبیعی تر به نظر برسد. توجه داشته باشید که هر فردی فرم صورت مخصوص به خود را دارد بنابراین بهتر است قبل از انتخاب مدل ابرو ابتدا فرم صورت خود را بشناسید سپس از بین مدل های متنوع مدل ابرویی مناسب را برای خود انتخاب کنید. مدل ابرو برای صورت کشیده و لاغر بهتر است به صورت صاف و افقی باشد و همچنین مدل ابرو برای صورت گرد بهتر است از بین مدل ابروهای زاویه دار با هشتی بلند و دم کوتاه انتخاب شود. اگر فرم صورت چند ضلعی است می توانید از مدل ابروهای منحنی قوس دار برای برداشتن ابروهایتان استفاده کنید همچنین خانم ها با صورت بیضی شکل می توانند از اغلب مدل ابروها برای برداشتن ابروهای خود استفاده کنند.

مدل ابرو کوتاه سال 97 مدل ابروی شیک و جدید سال 97 مدل ابروی دخترانه 97 مدل ابروی زنانه سال 97 مدل ابروی پهن مدل ابرو پهن 97 مدل ابروی شیک و جدید 97 مدل ابروی دخترانه مدل ابروی شیک مدل ابروی دخترانه سال 97 مدل ابرو پهن مدل ابروی دخترانه مدل ابروی 97

مدل ابروی سال 97 زنانه

مدل ابرو سال 97 زنانه در انواع مدل های مختلف موجود هستند و خانم ها می توانند از بین این مدل های متنوع مدل ابروی پهن و یا نازک شیکی را برای خود انتخاب کنند. برخی از خانم ها تمایل دارند بعد از برداشتن ابرو های خود از رنگ ابرو برای دادن فرم بهتر به ابروهای خود استفاده کنند که در این صورت بهتر است رنگ ابرو با توجه به رنگ پوست و رنگ مو انتخاب شود. اگر موهای شما روشن است بهتر است از رنگ ابروهایی که دو یا سه درجه از رنگ موهای شما تیره تر هستند برای رنگ کردن ابروهایتان استفاده کنید و اگر رنگ موهای شما تیره است بهتر است از رنگ ابروهایی که دو یا سه درجه از رنگ موهای شما روشن تر هستند برای رنگ کردن ابروهای خود استفاده کنید. اگر برای رنگ کردن موهای خود از رنگ موهای فانتزی ترکیبی استفاده کرده اید بهتر است برای رنگ ابروهایتان از ترکیب رنگ های گرم و خنثی استفاده کنید.

مدل ابروی جدید زنانه مدل ابروی زنانه سال 97 مدل ابروی زیبا و شیک 97 مدل ابروی کوتاه 97 مدل ابرو جدید و جذاب 97 مدل ابروی بلند 97 مدل ابروی زنانه مدل ابرو باریک مدل ابرو زیبا و جذاب مدل ابروی زنانه مدل ابروی شیک و خاص

در این مطلب با انواع مدل ابرو سال 97 زنانه و دخترانه آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن ها مدل ابرویی شیک و خاص را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.