دسته ها
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸

آموزش نقاشی گوسفند و الگوهای ساده برای نقاشی و رنگ آمیزی گوسفند

  • ندا خوشرو
  • ۲ اسفند ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب آموزش نقاشی گوسفند به همراه انواع رنگ آمیزی گوسفند با طرح های زیبا و با نمک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم بچه های دوست داشتنی با کمک این مطلب آموزشی بتوانند در کشیدن نقاشی گوسفند مهارت لازم را کسب کنند.

گوسفند از انواع حیوانات اهلی و دوست داشتنی است و شما می توانید با کمک اشکال هندسی و خطوط منحنی و راست نقاشی گوسفند را به کودکان به راحتی آموزش دهید همچنین می توانید برای سرگرم کردن بچه ها انواع رنگ آمیزی گوسفند را در اختیار آن ها قرار دهید. 

آموزش نقاشی گوسفند با روش های مختلف

نقاشی گوسفند از انواع نقاشی های جالب و مورد علاقه برای کودکان است در آموزش های قبلی کشیدن نقاشی اسب و نقاشی روباه و نقاشی سگ را با روش های ساده به کودکان آموزش دادیم در این مطلب قصد داریم تا کودکان را با نحوه کشیدن نقاشی فانتزی و زیبا گوسفند آشنا سازیم.

رنگ آمیزی گوسفند

روش اول

1. برای کشیدن گوسفند ابتدا دو دایره رسم کنید یکی از دایره ها برای بدن گوسفند است و دایره بعدی برای سر گوسفند است.
2. دور بدن گوسفند را موج دار کنید.
3. در این مرحله پاها و چشم و گوش گوسفند را بکشید.

مراحل کشیدن نقاشی گوسفند

روش دوم

1. ابتدا با کمک شکل های هندسی شکل کلی گوسفند را رسم کنید.
2. صورت گوسفند و موهای گوسفند را بکشید.
3. صورت گوسفند را کامل کنید.
4. پاهای گوسفند و بدن آن را بکشید.

مراحل کشیدن نقاشی گوسفند

روش سوم 

مراحل کشیدن گوسفند

رنگ آمیزی گوسفند برای کودکان با انواع طرح های زیبا

رنگ آمیزی نقاشی یکی از لذت بخش ترین کارها برای کودکان است و کمتر کودکی را می توان دید که به رنگ کردن نقاشی های مختلف علاقه نداشته باشد. بهتر است برای افزایش مهارت کودکان در زمینه رنگ آمیزی طرح های مختلف انواع نقاشی ها با موضوعات مختلف را برای آن ها تهیه کنید سپس از کودکان بخواهید با کمک رنگ های مناسب نقاشی را به زیباترین شکل ممکن رنگ آمیزی کنند.
نقاشی و رنگ آمیزی گوسفند از انواع طرح های بامزه و مورد علاقه برای کودکان است و شما می توانید از کودک خود بخواهید که با کمک رنگ های زیبا این نقاشی را رنگ آمیزی کند.
طرح های رنگ آمیزی گوسفند برای رنگ آمیزی کودکان مهدکودک و پیش دبستانی می توانند مناسب باشند.

رنگ آمیزی گوسفند
در ادامه انواع طرح های فانتزی و زیبا رنگ آمیزی گوسفند را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه کودکان عزیز قرار بگیرند.

رنگ آمیزی جالب گوسفند

نقاشی گوسفند برای بچه ها نقاشی زیبا و ساده گوسفند آموزش مرحله به مرحله کشیدن نقاشی گوسفند نقاشی فانتزی گوسفند رنگ آمیزی گوسفند برای بچه ها نقاشی زیبا گوسفند برای بچه ها نقاشی گوسفند برای کودکان دختر و پسر نقاشی زیبا و جالب گوسفند نقاشی گوسفند برای بچه ها رنگ آمیزی خلاقانه گوسفند نقاشی صحرا و گوسفند نقاشی جالب و خلاقانه گوسفند نقاشی چالب گوسفند برای کودکان دختر و پسر نقاشی جذاب گوسفند نقاشی جالب گوسفند نقاشی گوسفند

در این مطلب آموزش کشیدن نقاشی گوسفند را به صورت مرحله به مرحله به همراه انواع رنگ آمیزی گوسفند را برای کودکان عزیز گردآوری کرده ایم که امیدواریم با کمک این مطلب آموزشی کودکان بتوانند به راحتی با نحوه کشیدن گوسفند آشنا شوند و از رنگ آمیزی طرح های گوسفند نهایت لذت را ببرند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.