دسته ها
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

طرح ها و مدل های نمد دوزی جدید و جالب

  • ندا خوشرو
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب انواع مدل نمد دوزی جدید با زیباترین و فانتزی ترین طرح ها را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

نمد دوزی جدید از انواع هنرهای کاربردی و جالب است و شما می توانید با کمک پارچه های نمدی رنگی و با استفاده از خلاقیت و ابتکار وسایل تزیینی زیبا و خلاقانه ای را در منزل درست کنید. 

پارچه های نمدی در انواع طرح های مختلف موجود هستند و اگر شما تمایل دارید وسایل تزیینی زیبایی را در منزل درست کنید بهتر است از هنر نمد دوزی استفاده نمایید.

مدل عروسک نمدی شیک

انواع مدل های نمد دوزی جدید و شیک

اغلب خانم ها تمایل دارند با صرف هزینه کم و وسایل ساده وسایل تزیینی شیک و در عین حال کاربردی را در منزل درست کنند. نمد دوزی هنری ساده است که با به خرج دادن کمی وقت و حوصله می توانید وسایل نمدی زیادی را درست کنید همچنین ساخت وسایل با کمک پارچه های نمدی دارای هزینه پایین است و شما می توانید با کمک پارچه های نمدی رنگی و کشیدن الگو دست سازهای نمدی مختلفی نظیر جاکلیدی و عروسک نمدی و کیف و ساعت نمدی و … را در منزل بسازید.
برای ساخت وسایل با کمک نمد می توانید از الگوهای آماده و ابزار ساده استفاده کنید. اگر شما تمایل دارید در ساخت وسایل نمدی از پارچه های رنگارنگ استفاده کنید بهتر است رنگ هایی را انتخاب کنید که با یکدیگر همخوانی و مطابقت بیشتری دارند.
برای ساخت کاردستی کودکانه نیز می توانید از پارچه های نمدی استفاده کنید و وسایل بانمک و فانتزی زیادی را برای کودکان بسازید. ساخت وسایل با کمک نمد به راحتی امکان پذیر است و بهتر است شما با دقت و ابتکار اقدام به ساخت وسایل تزیینی نمدی کنید. از وسایل نمدی تزیینی می توانید برای تزیین قسمت های مختلف منزل نظیر اتاق خواب و اتاق کودک و آشپزخانه و …. استفاده کنید همچنین می توانید باکمک پارچه های نمدی کیف پول و کیف دستی و وسایل کاربردی مختلف و زیبایی را در منزل درست کنید.

مدل عروسک نمد دوزی شده
در ادامه انواع مدل نمد دوزی جدید را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل وسایل شیک و تزیینی مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها وسایل نمدی زیبایی را در منزل درست کنید.

مدل نمد دوزی شیک مدل نمد دوزی زیبا مدل کیف نمد دوزی مدل نمد دوزی شیک نمد دوزی جدید و شیک نمد دوزی فانتزی مدل نمد دوزی زیبا و جذاب مدل نمد دوزی فانتزی و جذاب مدل نمد دوزی شیک و باکلاس مدل عروسک نمد دوزی مدل روباه فانتزی نمد دوزی مدل نمد دوزی شیک و باکلاس عروسک فانتزی و نمد دوزی شده نمد دوزی مدل ساعت نمدی مدل نمد دوزی جدید برای کودکان مدل کیف پول نمد دوزی شده مدل جاکلیدی نمدی مدل نمد دوزی برای بچه ها مدل کیف پول نمد دوزی شده مدل عروسک کیتی نمدی مدل نمد دوزی شیک و جدید

در این مطلب با انواع مدل نمد دوزی جدید آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و با ایده گرفتن از آن ها بتوانید وسایل نمدی تزیینی و کاردرستی های نمدی زیبا و خلاقانه ای را درست کنید و از ساخت این وسایل کاربردی و فانتزی در منزل نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.