دسته ها
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

مدل لباس رسمی دخترانه جدید و جذاب

  • نرگس بستگان
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب با انواع مدل لباس رسمی دخترانه شیک و جدید آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها لباس شیکی را برای پوشیدن در مهمانی ها و مجالس مختلف انتخاب کنید.

در کشورهای غربی از کت و دامن و کت و شلوار به عنوان مدل لباس رسمی دخترانه استفاده می شود ولی در ایران از این مدل لباس برای شرکت در مهمانی ها و مجالس استفاده می شود. مدل کت دامن دخترانه  و کت و شلوار دخترانه مجلسی طرح های شیک و متفاوتی دارد و اگر شما تمایل دارید تا در مهمانی ها و مجالس با ظاهری رسمی شرکت کنید بهتر است این مدل لباس را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل لباس رسمی دخترانه

در هنگام انتخاب مدل لباس رسمی دخترانه باید به برش و رنگ و طرح لباس دقت کنید و مدل لباسی را انتخاب کنید که از هر نظر برازنده شما است و با پوشیدن آن شیک تر از همیشه به نظر می رسید.

مدل لباس رسمی دخترانه

لباس های مجلسی دخترانه تنوع زیادی دارند و شما می توانید از انواع مدل های کت و شلوار و کت و دامن و پیراهن های مجلسی در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنید که انتخاب هر یک از این مدل لباس ها به سلیقه شما و سبک لباس پوشیدن مورد علاقه تان در مهمانی ها بستگی دارد.

کت و دامن به عنوان یک لباس رسمی لباسی شیک و متفاوت است و اگر در انتخاب مدل کت دامن خود حساسیت های لازم را به خرج دهید شیک پوش و جذاب تر از همیشه در مهمانی ها و مجالس به نظر می رسید.

 20 تصویر مدل لباس دخترانه شیک و رسمی

انواع مدل های لباس دخترانه رسمی و شیک را در ادامه ملاحظه می فرمایید:

لباس رسمی دخترانه شیک

مدل کت شیک و دامن رسمی

مدل کت  دامن مجلسی

مدل لباس رسمی دخترانه

مدل کت و شلوار دخترانه

کت و دامن مشکی ساده

مدل کت و دامن شیک و جدید زنانه

مدل کت دامن ساده مجلسی

مدل کت و دامن زنانه

مدل کت و دامن گیپور

مدل لباس رسمی دخترانه

مدل لباس رسمی دخترانه

کت و شلوار رسمی دخترانه

کت و دامن کره ای

مدل کت و دامن دخترانه کره ای

انواع مدل لباس رسمی دخترانه و زنانه

کت و دامن بلند شیک زنانه

کت و شلوار رسمی

کت و شلوار دمپا زنانه

کت و دامن و کت و شلوار دخترانه در انواع رنگ های مختلف روشن و تیره موجود هستند و شما می توانید رنگ و طرح کت دامن را با توجه به سن و فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری تان انتخاب کنید البته توجه داشته باشید که رنگ های تیره رسمی تر هستند. کت و دامن ها در رنگ های متضاد با یکدیگر نیز موجود هستند و در صورت تمایل شما می توانید رنگ دامن و کت خود را متضاد با یکدیگر انتخاب کنید.

کت و دامن دخترانه

در این مطلب باانواع مدل لباس رسمی دخترانه در طرح های و مدل های مختلف کت و دامن و کت و شلوار آشنا شدید که امیدواریم مورد پسند شما دوستان عزیز واقع شده باشد و توانسته باشید الگو های مناسبی برای داشتن یک تیپ رسمی به دست آورده باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.