دسته ها
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

آموزش کشیدن نقاشی دلفین و رنگ آمیزی های زیبای دلفین برای کودکان

 • ندا خوشرو
 • ۱۷ دی ۱۳۹۶
 • ۰

در این مطلب کودکان عزیز با آموزش کشیدن و رنگ آمیزی نقاشی نهنگ آشنا خواهند شد که امیدواریم کودکان دختر و پسر بتوانند با کمک این مطلب آموزشی به راحتی در کشیدن نقاشی کودکانه دلفین تبحر لازم را بدست آورند.

آموزش کشیدن نقاشی به کودکان یکی از دشوارترین کارها است و بهتر است والدین و مربیان مهدکودک نقاشی هایی را که رسم آن ها ساده است به کودکان آموزش دهند. نقاشی دلفین از انواع نقاشی های ساده ای است که می توانید آن را به کمک انواع شکل های هندسی ساده و خطوط صاف به راحتی رسم کنید. 

کشیدن و رنگ آمیزی نقاشی های مختلف یکی از لذت بخش ترین کارها برای کودکان است بنابراین شما می توانید برای سرگرم کردن کودکان انواع رنگ آمیزی های مختلف را در اختیار آن ها قرار دهید و علاوه بر این کودکان را به کشیدن نقاشی های مختلف تشویق کنید.

رنگ آمیزی دلفین

آموزش مرحله به مرحله کشیدن نقاشی دلفین به همراه رنگ آمیزی های آن

نقاشی پری دریایی، نقاشی دلفین و نقاشی نهنگ از انواع نقاشی های زیبا برای کودکان دختر و پسر محسوب می شوند و شما می توانید انواع رنگ آمیزی های این موجودات دریایی را برای کودکان تهیه کنید و از آن ها بخواهید که این طرح ها را به زیبایی و با کمک رنگ های مناسب رنگ آمیزی کنند. در ادامه آموزش کشیدن نقاشی دلفین به همراه انواع رنگ آمیزی های دلفین را در اختیار کودکان عزیز پیش دبستانی و مهدکودک قرار داده ایم.

رنگ آمیزی دلفین برای بچه ها

آموزش کشیدن نقاشی کودکانه دلفین

برای کشیدن دلفین روش های مختلفی وجود دارد و شما می توانید کشیدن این موجود دریایی را به کمک شکل های هندسی و خطوط ساده به کودکان آموزش دهید.

رنگ آمیزی دلفین

روش اول 

 1. ابتدا بدن دلفین را با کمک دو خط منحنی بکشید.آموزش کشیدن نقاشی دلفین
 2. دم دلفین را می توانید شبیه به دو عدد 8 در کنار هم رسم کنید و مقداری به دم دلفین انحنا بدهید.نقاشی زیبا دلفین
 3. برای رسم باله های دلفین نیز از عدد 8 استفاده کنید.آموزش کشیدن دلفین
 4. در این مرحله باید دهان و چشم های دلفین را رسم کنید.نقاشی و رنگ آمیزی دلفین
 5. در این مرحله بعد از کامل شدن طرح دلفین از کودکان بخواهید که آن را با کمک رنگ های مناسب رنگ آمیزی کنند.رنگ آمیزی دلفین

روش دوم 

 1. برای کشیدن دلفین می توانید از دایره و بیضی و خط های کوتاه و صاف استفاده کنید.مراحل کشیدن دلفین برای کودکان
 2. بعد از کشیدن بدن دلفین کم کم جزئیات را به آن اضافه کنید و صورت و دهان دلفین را کامل کنید.نقاشی دلفین برای بچه ها
 3. اتصالات بدن دلفین را با کمک خط های منحنی کامل کنید و دم دلفین را بکشید.نقاشی و رنگ آمیزی دلفین
 4. بال های دلفین را از روی خط های صافی که در پیش طرح کشیدیم رسم کنید و بعد از کامل شدن طرح دلفین خط های اضافه را پاک کنید و نقاشی را رنگ آمیزی کنید.

آموزش نقاشی دلفین برای بچه ها

روش سوم

مراحل کشیدن دلفین برای بچه ها

روش چهارم 

مراحل کشیدن نقاشی زیبا دلفین

روش پنجم

مراحل کشیدن نقاشی کودکانه دلفین

رنگ آمیزی دلفین برای کودکان

رنگ آمیزی نقاشی های آماده یکی از بهترین روش ها برای سرگرم کردن کودکان است و شما می توانید با قرار دادن این طرح های آماده در اختیار کودکان آن ها را به کشیدن انواع نقاشی های کودکانه تشویق کنید. توجه داشته باشید که بهتر است از کودکان بخواهید برای رنگ آمیزی دلفین از رنگ های مناسبی استفاده کنند و این طرح های زیبا را با دقت بیشتری رنگ آمیزی کنند.

نقاشی فانتزی و کودکانه دلفین نقاشی زیبا دلفین نقاشی دلفین برای بچه ها رنگ آمیزی دلفین نقاشی و رنگ آمیزی کودکانه دلفین رنگ آمیزی دلفین برای کودکان نقاشی زیبا و جالب دلفین نقاشی فانتزی و جالب دلفین رنگ آمیزی دلفین نقاشی دریا و دلفین نقاشی زیبا و جالب دلفین نقاشی جالب دلفین برای بچه ها نقاشی دلفین برای رنگ آمیزی بچه ها نقاشی ساده دلفین نقاشی دلفین برای بچه ها نقاشی دلفین برای بچه ها نقاشی کودکانه و جالب دلفین

در این مطلب آموزش نقاشی دلفین و انواع رنگ آمیزی های آن را در اختیار کودکان عزیز قرار دادیم که امیدواریم بچه های عزیز و دوست داشتنی از رنگ آمیزی این نقاشی های زیبا نهایت لذت ببرند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع رنگ آمیزی و نقاشی کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.