دسته ها
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

عکس نوشته برای مادر با متن های بسیار زیبا

  • نرگس بستگان
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب انواع زیبیا عکس نوشته برای مادر را همراه با زیباترین متن های کوتاه درباره عشق مادر به اشتراک گذاشته ایم که می توانید با استفاده از این تصاویر عشق و محبت خود را نسبت به مادر خود بیان کنید.

پس از عشق خداوند به مخلوقاتش هیچ عشق زمینی و آسمانی  حقیقی تر از عشق مادر به فرزندش پیدا نمی شود. مادری که فرزند خود را ۹ ماه در بدن خود نگهداری می کند و پس از آن تا ۲ سال از شیره وجودش به او می خوراند این موجود عزیز قابل ستایش است در باره این فرشتگان زمینی گالری از عکس نوشته برای مادر آماده کرده ایم که با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.

عکس نوشته برای مادر

بهشت زیر پای مادران است این جمله را هزاران بار شنیده و خوانده ایم اما تا به امروز به معنی آن توجه کرده ایم؟ زحمتی که یک مادر برای به ثمره رساندن نوگلش می کشد شاید هزار بار از کار در معدن هم بیشتر است حق همچنین موجوداتی بی شک بهشت است.

عکس نوشته در مورد مادر می تواند ایده ی خوبی برای ابراز محبت شما باشد اما فراموش نکنید ابراز محبت کلامی شیرین تر است و از قدیم هم گفته اند “سخنی که از دل بر آید بر دل نشیند” برای ابراز علاقه به پدر و مادر دو نگین گرانبهای زندگی هیچ زمانی را از دست ندهید فراموش نکنید که فرصت ها کوتاه است و زودتر از انچه که فکرش را می کنید از دست می رود.

برای بوسیدن دست مادر هیچگاه وقت را تلف نکنید اگر بدانید دعای مادر شما را به چه درجه ای از کمال می رساند بوسیدن دستان مادرتان از نفس کشیدن هم برای شما واجب تر میشود.

بتهون موسیقی دان بزرگ میگوید: مادر سازنده جهان و تابلوی آفریدگار است.

گالری 20 عکس نوشته زیبا برای مادر

عکس نوشته برای مادر

عکس نوشته زیبا و احساسی در مورد والدین

عکس نوشته جذاب و زیبا در مورد مادر

عکس نوشته

عکس پروفایل به همراه متن زیبا درمورد مادر

عکس نوشته مادر با متن زیبا و جذاب

عکس نوشته برای مادر

عکس پروفایل احساسی درباره مادز

عکس نوشته سلامتی مادرا

عکس نوشته برای مادر

عکس نوشته عشق یعنی مادر

عکس نوشته سنگین درباره مادر

عکس پروفایل مادر احساسی و بسیار زیبا

عکس نوشته برای مادر همراه با متن زیبا

عکس پروفایل روز مادر با متنی زیبا

عکس نوشته فانتزی درباره مادر

عکس نوشته عاشقانه

عکس نوشته برای مادر

عکس نوشته احساسی

عکس به همراه متن زیبا درباره مادر

عکس نوشته برای مادر

عکس نوشته فاز سنگین

عشق ورزیدن به مادر و پدر را تمام بزرگان و پیامبران توصیه کرده اند زیرا دعای خیر آن ها باعث سربلندی خودتان می شود. به راستی بعضی از انسان ها را نمی توان درک کرد بهتر است به جای واژه انسان از آدم آهنی استفاده کرد زیرا باید قید داشتن قلب و احساس را زد تا توانست گرانبها ترین موجودات زندگیشان را در سرای سالمندان رها کنند.

عکس نوشته زیبا درباره مادر

به راستی که حق مادران و پدرانی که از جان و جوانیشان برای رشد ما و شما زده اند تنهایی و سکوت سرای سالمندان نیست، کاش از خواب غفلت بیدار شوند کسانی که قلب و عشق خداوند را در پشت دیوار سنگی منطق و روزمرگی ها زندانی کرده اند.

در این بخش از مجله آرگا برای شما دوستان عزیز گالری از عکس نوشته برای مادر را همراه با متن هایی زیبا به اشتراک گذاشته ایم که امیدواریم نهایت لذت و استفاده را از این عکس نوشته های عاشقانه برده باشید. در صورت تمایل برای تماشای انواع عکس نوشته کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.