دسته ها
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

8 راز عاشقی در محل کار و آنچه باید انجام دهیم

  • زهره امامی
  • ۱۷ دی ۱۳۹۶
  • ۰

شاید در انواع فیلم‌ های کمدی-رمانتیک نمونه‌ هایی از عاشق شدن در محل کار را دیده باشید. عشق‌ های فانتزی و پرشوری که بعد از دوره‌ای کش‌ و‌ قوس به یک ازدواج عالی ختم می‌شوند. در این مقاله می خواهیم در مورد این مدل عاشقی ها با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

دوستان عزیز زندگی واقعی به‌ ندرت شبیه فیلم‌ ها پیش می‌رود. پس باید واقعیت‌ هایی را درباره‌ ی عاشق شدن در محل کار بدانید. در ادامه با واقعیت‌ های عشق و عاشقی در محل کار بیشتر آشنا خواهید شد.

1.قوانین محیط کار چندان مفید نیست

کار دل را نمی‌ توان در چهار چوب‌ و برنامه ریزی گنجاند. کنترل و نظارت‌ بر روابط احساسی افراد در محیط کار در عمل نشدنی می باشد. با عاشق شدن همکاران کنترل اوضاع کمی دشوارتر می‌شود و نمی‌توان افراد را بی‌ قضاوت و بدون پیش‌ زمینه‌های فکری هدایت و ارزیابی کرد.

عاشق شدن در محل کار

2.عواقب عاشقی زنان را بیشتر تهدید می‌کند

زنان در محیط کار بیشتر تحت‌ تأثیر عواقب روابط عاطفی قرار می‌گیرند و بیشتر در معرض تأثیر پذیری از عواقب نامطلوب روابط عاطفی با دیگری هستند و اعتبار بهره‌ وری آنان بیشتر تهدید می‌شود.

3.عشق در محل کار درد سر دارد

وقتی رابطه‌ تان با فردی در محل کار شکراب می‌شود و دیگر خبری از عشق نیست تأثیرات احتمالی این رابطه‌ ی مخدوش فعالیت‌های کاری‌ تان را نیز تحت‌ الشعاع قرار خواهد داد.

4.رابطه‌ی عاطفی کارمند و رئیس اشتباه محض است

اگر رابطه روز به‌ روز پرحرارت‌ تر شود، حسادت احتمالی دیگران را در پی خواهد داشت و شایعات و زخم‌ زبان‌ ها در مورد تبعیض در محل کار و… بالا خواهد گرفت. اگر هم رابطه به‌خوبی پیش نرود باز هم کارمند بیچاره می‌ ماند و جایگاه کاری متزلزلی که مدیریت و ادامه‌ ی آن خیلی دشوار شده است.

5.واحد منابع انسانی باید در جریان باشد

عاشقی می‌ تواند در برخی افراد منجربه حواس پرتی در محل کار شود و در بعضی دیگر به‌ شکل انگیزه و اشتیاق ظهور کند. گروه‌ بندی‌ های کاری تشکیل گروه‌ های مختلف برای پروژه‌ های کاری و… با شناخت روابط افراد مؤثرتر صورت خواهد گرفت.

6.عشق در محل کار باید حساب‌ و کتاب داشته باشد

اگر در محل کار دو نفر عاشق شدند باید این عشق را در چهار چوب محیط پیش ببرند و نباید اجازه بدهند که علاقه و حواشی آن تأثیری روی کارشان ایجاد کند.

7.عشق در محل کار بسیار رایج است

عشق که حساب‌ و‌ کتاب نمی‌شناسد. محیط کار نیز گاهی ظرفیت بالایی برای عاشق شدن ایجاد می‌کند پس کار دل را دست‌کم نگیرید.

8.بیشتر افراد از عشق در محل کار استقبال می‌کنند

اگر در محل کار عاشق کسی شدید نترسید و احساس نکنید که چیز عجیب‌ و غریبی پیش آمده است. اگر کمی فکر کنید راه و روش ابراز علاقه و پیش‌ برد این عشق را پیدا خواهید کرد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.