دسته ها
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷

با فرمول ترکیب رنگ موی رز گلد آشنا شوید

 • ندا خوشرو
 • ۴ دی ۱۳۹۶
 • ۰

در این مطلب دو فرمول ترکیبی رنگ موی رز گلد به همراه مدل هایی از این رنگ موی زیبا و شیک را مشاهده کردید که امیدواریم این رنگ موی خاص مورد توجه تان قرار بگیرد.

رنگ موی رز گلد از انواع رنگ موهای برتر و معروف است و اگر شما تمایل دارید رنگ مویی زیبا و خاص داشته باشید بهتر است از این رنگ موی زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. 

رنگ موی طلایی، رنگ مو رز گلد و رنگ موی شرابی از انواع رنگ موهای زیبا و خاص هستند و شما می توانید با کمک این رنگ موها تغییرات مثبتی را در چهره خود ایجاد کنید.

مدل رنگ مو رز گلد

فرمول های ترکیبی رنگ موی رز گلد

رنگ موی رز گلد از انواع رنگ موهای ترکیبی است و برای زدن این رنگ مو روی موها باید پایه دکلره موهایتان 8 و یا بالاتر باشد همچنین می توانید برای قرمزی بیشتر موها رنگ موی آلبالویی را اضافه کنید و برای افزایش تناژ بنفش روی موها می توانید واریاسیون بنفش را به ترکیب رنگ مو بیفزایید.

رنگ موی زیبا و شیک رز گلد

فرمول ترکیبی رنگ مو رز گلد شماره 1

 • 2/3 تیوپ از رنگ موی سری طبیعی 8 پرستیژ
 • 1/4 تیوپ از رنگ موی قرمز 6.46 پرستیژ
 • 2 بند انگشت  از واریاسیون 005 پرستیژ
 • 1 بند انگشت از واریاسیون 003 پرستیژ
 • 3 نخود از واریاسیون 001 پرستیژ
 • پایه دکلره 8 و یا بیشتر

روش استفاده از رنگ مو رز گلد 

ابتدا رنگ مو و واریاسیون ها را با یکدیگر به خوبی ترکیب کنید سپس 1.5 برابر حجم رنگ مو اکسیدان شماره 6 به آن اضافه کنید و رنگ مو را به خوبی با اکسیدان ترکیب کنید سپس موهایتان را رنگ بزنید و بعد از گذشت 10 دقیقه موهایتان را با کمک نرم کننده بشویید. اگر تمایل دارید تناژ قرمز روی موهایتان بیشتر باشد از رنگ موی آلبالویی استفاده کنید.

رنگ موی رز گلد زیبا

رنگ موی ترکیبی رز گلد شماره 2

 • رنگ موی طبیعی شماره 8 مدیا : نصف بیشتر از یک تیوپ
 • رنگ موی آلبالویی شماره 7.55 مدیا : 1/3 تیوپ
 • رنگ موی طلایی شماره 10.5 مدیا : 1 بند انگشت
 • واریاسیون 005 مدیا : مقداری بیشتر از 2 بند انگشت

روش استفاده از رنگ مو رز گلد 

ابتدا رنگ مو و واریاسیون را با یکدیگر ترکیب کنید سپس به اندازه 1.5 برابر از رنگ مو اکسیدان شماره 6 اضافه کنید و رنگ مو را روی موهای خود بزنید و بعد از 10 دقیقه رنگ مو را با کمک نرم کننده از روی موهای خود بشویید. می توانید برای افزایش تناژ قرمز از رنگ آلبالویی استفاده کنید.

رنگ مو رز گلد زیبا و جدید

مدل های رنگ مو رز گلد زیبا و شیک

رنگ موی رز گلد ترکیبی از رنگ موهای طلایی و صورتی است و این رنگ مو درخششی زیبا روی موهای شما ایجاد می کند. رنگ مو رز گلد برای خانم ها با رنگ پوست های مختلف مناسب است. توجه داشته باشید که اگر تن پوست شما سرد است باید سایه های صورتی این رنگ مو را انتخاب کنید و اگر تن پوست شما گرم است می توانید سایه هایی به رنگ هلویی را انتخاب کنید. رنگ مو رز گلد را می توانید به صورت هایلایت و بالیاژ و یا به صورت رنگ موی آمبره و … روی موهای خود بزنید.

رنگ موی شیک و جذاب رز گلد رنگ مو رز گلد زنانه فرمول ترکیبی رنگ مو رز گلد رنگ مو زنانه رز گلد رنگ موی زیبا و جذاب رز گلد رنگ موی زنانه رز گلد رنگ موی زیبا و خاص رز گلد رنگ موی هایلایت رز گلد رنگ موی زنانه رز گلد رنگ موی جدید و زیبا رز گلد رنگ موی شیک و جذاب رز گلد رنگ مو رز گلد رنگ مو دخترانه رز گلد رنگ مو روشن رز گلد رنگ موی رز گلد روشن رنگ مو رز گلد روشن و جذاب رنگ موی زنانه رز گلد رنگ موی رز گلد

در این مطلب با دو فرمول ترکیبی رنگ موی رز گلد و مدل های متنوع از این رنگ مو آشنا شدید که امیدواریم با کمک این فرمول های رنگ مو بتوانید موهایتان را به زیبایی رنگ بزنید و چهره ای جذاب و متفاوت تر پیدا کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.