دسته ها
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

 فرمول ترکیب رنگ موی خرمایی و عکس های این رنگ موی پرطرفدار

  • ندا خوشرو
  • ۲۸ آذر ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی خرمایی به همراه مدل هایی از رنگ مو خرمایی تیره و روشن را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این رنگ موی شیک و ساده مورد توجه تان قرار بگیرد.

رنگ موی خرمایی از انواع رنگ موهای مناسب برای خانم هایی است که دارای رنگ مویی طبیعی هستند همچنین این مدل رنگ مو برای خانم ها با پوست سبزه و یا گندمگون که طرفدار رنگ مویی ساده هستند می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد. 

رنگ موی فندقی و رنگ مو خرمایی و رنگ موی قهوه ای از انواع رنگ موهای جذاب و پرطرفدار در بین خانم ها هستند و شما می توانید برای ایجاد تغییرات مثبت در رنگ موهای خود از این مدل رنگ موها استفاده نمایید.

رنگ مو خرمایی روشن دخترانه

فرمول ترکیبی رنگ موی خرمایی قهوه ای روشن

  • رنگ موی دودی شماره 4 : 50 میل
  • رنگ موی خاکستری شماره 5 : 40 میل
  • واریاسیون نقره ای : 10 سانت
  • اکسیدان یک

رنگ موی قهوه ای خرمایی روشن

مدل رنگ مو خرمایی روشن و تیره

رنگ مو خرمایی از انواع رنگ موهای طبیعی و ساده است و اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید رنگ موهایتان ساده و زیبا باشد بهتر است از این رنگ مو برای رنگ زدن موهای خود استفاده کنید. رنگ مو خرمایی به دلیل سادگی که دارد باعث می شود رنگ مو و چهره شما طبیعی تر به نظر برسد همچنین این رنگ موی زیبا باعث جوان تر به نظر رسیدن ظاهر شما می شود. اگر شما تمایل دارید رنگ موهایتان متفاوت و جذاب تر به نظر برسد بهتر است رنگ موی خرمایی را لابه لای موهای خود بزنید و موهایتان را به صورت کامل با رنگ خرمایی رنگ نزنید تا رنگ موهاینان تیره و روشن به نظر برسد.
توجه به رنگ پوست یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که باید در هنگام انتخاب رنگ مو مورد توجه قرار بگیرد. همانطور که ذکر کردیم این رنگ موی ساده و شیک برای افراد با رنگ پوست گندمی و سبزه می تواند انتخابی ایده آل و مناسب باشند و اگر تن رنگ پوست شما بین این دو گروه است بهتر است در انتخاب رنگ مو خرمایی هیچ تردید نداشته باشید.

رنگ موی زیبا و شیک خرمایی

در ادامه تصاویری از انواع مدل رنگ مو خرمایی زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل رنگ موی طبیعی و جذاب نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از این مدل ها رنگ مو خرمایی تیره و یا روشن مناسبی را برای رنگ کردن موهای خود انتخاب کنید.

رنگ موی خرمایی تیره رنگ مو قهوه ای خرمایی تیره رنگ موی خرمایی روشن رنگ موی خرمایی زنانه رنگ مو خرمایی تیره رنگ موی ساده خرمایی رنگ مو شیک و جدید خرمایی رنگ مو خرمایی تیره و شیک رنگ مو خرمایی

در این مطلب از آرایش مو با فرمول ترکیبی رنگ موی خرمایی و انواع مدل های این رنگ موی شیک آشنا شدید که امیدواریم این رنگ مو مورد توجه تان قرار بگیرد. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع فرمول و مدل های مختلف رنگ مو کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.