دسته ها
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

ژست عکس در برف برای آقایان و خانم ها

  • نرگس بستگان
  • ۲۷ دی ۱۳۹۶
  • ۰

عکاسی امروزه یکی از مهمترین مسائل هر جم و مکانی است گرفت سلفی ها و عکس های مختلف امروزه بسیار رونق گرفته است اما یکی از مهمترین نکاتی که باید به آنتوجه داشت ژست عکس گرفتن است که خود علم بزرگی است دراین مطلب ژست عکس در برف را قرار داده ایم تا در این روز های سرد زمستانی عکس های یادگاری نابی را ثبت کنید.

فصل زمستان یکی از زیباترین فصول برای عکاسی است، در این فصل زیبا مناظری شگفت انگیز و با آرامش خلق می شود که می توان آن ها را با کمک هنر عکاسی ثبت کنیم. در این بخش ژست عکس در برف را قرار داده ایم تا بتوانید عکس های زیبا و منحصر به فرد بگیرید.

بهترین انواع ژست عکس در برف

فصل زمستان فصل رنگ های سرد و خنثی است و فضایی رمانتیک و یخی را به وجود می آورد که عکاسی در آن بسیار لذت بخش است و تصاویر خلق شده در فضای برف و زمستان بسیار شگفت انگیز است.

توجه داشته باشید که فقط مدل ها نیستند که می توانند عکس های زیبایی بگیرند همه چیز بستگی به ژست گرفتن دارد. ژست گرفتن یککار اساسی و مهم در عکاسی است و بهتر این است که بدانید چه نکاتی را در عکاسی و ژست گرفتن باید رعایت کنید تا عکس های زیبا و منحصربه فرد داشته باشید.

نکات اساسی در ژست گرفتن

  • چانه را بالا بگیرید: گردن باید در تمام عکس ها دیده شود خم کردن سرتان باعث می شود نگاه شما سنگین شود و دید ناخوشایندی دارد.
  • دست به سینه نایستید: این ژست هیچ جذابیت بصری ندارد و اندام شما را زشت نشان می دهد بهتر است بدن را زویه یک طرفه بدهید و دست ها را کنار بدن آویزان کنید.
  • درست بنشینید: قوز کردن گردن شما را کوتاه نشان می دهد و تکیه زدن بر پشتی صندلی باعث چاق نشان دادن پهلو ها می شود بهتر است  تیغه های شانه ها را به هم نزدیک و ستون فقرات را صاف کنید. و به صورت دوربین بچرخید.
  • بالاتنه را بچرخانید: اگر بالاتنه را زیاد از دوربین دور کنید باعث می شود شانه ها را گرد و کمر را پهن تر نشان دهد بهتر است اندازه سه چهارم بدن را به سمت دوربین بچرخانید. با این کار کمر باریک تر نشان داده می شود.
  • آرنج ها را در جای مناسب قرار دهید: دست به سینه نشتن اصلا ژست مناسبی نیست و اندام شما را به زیبایی به نمایش نمی گذارد بهتر است حالت ساعت شنی را انتخاب کنید تا هم صورت و هم بدنتان را به زیباییی جلوه دهد.

گالری ژست عکس در زمستان و روزهای برفی

ژست عکس در برف می تواند گزینه مناسبی برای عکس پروفایل باشد. در ادامه انواع ژست های زیبا در برف را ملاحظه می فرمایید.

ژست عکس برفی

ژست عکس در برف دخترانه

ژست عکس عاشقانه در برف

ژست عکس در برف

ژست عاشقانه در روز برفی

عکس هنری در برف

ژست زیبا با آدم برفی

ژست جالب برای عکاسی در برف

بهترین ژست عروس و داماد

ژست جالب

عکس سی و سه پل در برف

عکس زیبای هنری در روز برفی

عکس هنری در روز برفی

عکس جالب

عکس هنری در روزهای برفی

عکس پروفایل پسر تنها در برف

ژست عکس در برف

ژست عاشقانه برای زوج های جوان

عکس زیبا برای پروفایل دخترانه

ژست عکس دونفره عاشقانه در برف

عکس برای روزهای برفی

ژست عکس عاشقانه در برف

ژست عاشقانه زن و مرد در برف

ژست عکاسی در برف

ژست عکس در برف

ژست عکس در روزهای سرد زمستان

امیدواریم از تماشای گالری ژست عکس در برف نهایت لذت را برده باشید و توانسته باشید این حس زیبا و آرامش را از این عکس ها کسب کرده باشید همچنین امیدواریم نکات کلیدی و اساسی درباره ژست گرفتن در عکاسی که بیان شد به شما کمک کند تا عکس هایی زیبا و عالی داشته باشید برای تماشای ژست عکس های بیشتر کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.