دسته ها
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

تزیین تیرامیسو با ایده های زیبا برای مهمانی های متفاوت

  • مهلا بستگان
  • ۲ دی ۱۳۹۶
  • ۰

بعد از پخت و درست کردن انواع غذا ها و دسر ها، سخت ترین و جالب ترین مرحله، مرحله تزیین آنها می باشد. اینکه چگونه یک غذا و یا دسر و پیش غذا را بیارایید که اشتها بر انگیز باشد. خانم ها به این مرحله بسیار حساس هستند و ما برای شما در این مطلب از تزیین تیرامیسو عکس های جالبی را به نمایش گذاشته ایم.

تزیین غذاها و دسرجات نه تنها سر گرمی جالبی می باشد، بلکه به شکیل شدن میز و سفره غذا نیز بسیار کمک می کند. تزیینات غذا و سفره آرایی سبب تحریک اشتهای مخاطب می شود.اینکه با کمی ایده مواد غذایی را به اشکال مختلف بیارایید بسیار خوشمزه تر به نظر می رسند. ما در ادامه این مطلب برای بانوان هنرمند ایرانی از تزیین تیرامیسو یک گالری عکس به نمایش گذاشته ایم.

تزیین تیرامیسو با ایده های خلاقانه:

بعد از پشت سر گذاشتن طرز تهیه تیرامیسو نوبت به تزیین تیرامیسو می رسد که با بسته به شکلی که این دسر را آماده کرده اید و موادی که درون آن به کار برده ایدمی توانید تزیینات متفاوتی برایش در نظر بگیرید. اگر تیرامیسوی شما درون جام و لیوان است و یا در قالب قرار دارد و یا بر روی دیس و ظروف اشکالی متفاوت قرار گرفته است می توانید دیزاین  های جالب و جذابی برایش در نظر بگیرید. مثل تزیین با توت فرنگی و کاکائو، تزیین با سس شکلات، تزیین با پودر قند و دارچین، تزیین با تکه های شکلات، تزیین با …..

تزیینات و سفره آرایی کلا سلیقه ای می باشد و بسته به اقلامی که در منزل موجود باشد می توان دسرها و غذا ها را دیزاین کرد. تیرامیسو یک دسر ایتالیایی قدیمی است که چند سالی است در ایران مورد اقبال قرار گرفته است و طرفداران مخصوص به خودش را دارد. این دسر را با نوعی بیسکوییت و نوعی کیک در انواع و اقسام مختلف همچون تیرامیسو شکلاتی و تیرامیسو ساده درست می کنند و به عنوان یک عصرانه لذیذ سرو می نمایند.

برای ایده گرفتن در دیزاین این دسر خوشمزه، از تصاویر زیر دیدن فرمایید:

تزیین ساده و شیک تیرامیسو

تزیین دسر تیرامیسو

تزیین تیرامیسو به شکل گل رز

تزئین دسر تیرامیسو به شکل گل

دیزاین جالب و جذاب تیرامیسو

تزیینات دسر تیرامیسوتزیین جذاب تیرامیسو

تزیین تیرامیسو با سس شکلات

دیزاین تیرامیسو لیوانی

تزیین دسر تیرامیسو در لیوان

تزیین جذاب دسر تیرامیسو

دیزاین تیرامیسو به شکل قلب

دیزاین شیک دسر تیرامیسو

تزیین تیرامیسو در جام

دیزاین تیرامیسو در جام

تزیین جالب تیرامیسو

تزیین زیبای تیرامیسو

دیزاین دسر تیرامیسو

تزیین تیرامیسو لیوانی

تزیین تیرامیسو با پاپیون

امیدواریم از تزیینات دسری که ما برایتان به نمایش گذاشته ایم، لذت برده باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.