جشن تولد پرستو صالحی با حضور جمعی از بازیگران مشهور سینما و تلویزیون در آمفی کافه برگزار شد، در ادامه عکس های منتشر شده از تیپ و مدل آرایش بازیگران را در این جشن تولد ملاحظه خواهید نمود.

پرستو صالحی بازیگر خوب کشورمان متولد ۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران است، جشن تولد این بازیگر در آمفی کافه مجید مظفری و با حضور جمعی از بازیگران و چهره های مشهور برگزار شد، در این مطلب به ارائه عکس های تولد پرستو صالحی و معرفی تصاویر منتشر شده از پوشش و تیپ های متفاوت و زیبای بازیگران در این جشن می پردازیم که امیدواریم تماشای آنها برای شما عزیزان نیز جذاب باشد.

عکس های تولد پرستو صالحی با حضور بازیگران مشهور :

پرستو صالحی بازیگری را از سال ۱۳۷۵ شروع نمود و با سریال “زیر آسمان شهر” شناخته شد. این بازیگر مجرد است و تنها یک برادر به نام امیر شاهین دارد و در کنار مادر، بردار و همسر برادرش زندگی می کند. همانطور که گفتیم جشن تولد پرستو صالحی در آمفی کافه به مدیریت مجید مظفری بگزار شد و بازیگران زیادی مهمان این جشن بودند. از این میان این بازیگران می توان به: شبنم قلی خانی، مریم خدا رحمی، رز رضوی، مریم امیر جلالی، شبنم فرشاد جو، نیکی مظفری، حدیث فولادوند، رامبد شکرابی، معصومه کریمی، سوگل طهماسبی، مامک جمشیدی، سولماز حصاری و… اشاره نمود. در ادامه عکس های تولد پرستو صالحی را ارائه می دهیم.

پرستو صالحی و مریم خدا رحمیپرستو صالحی و مریم خدارحمی

جشن تولد پرستو صالحیبهار ارجمند، پرستو صالحی و معصومه کریمی

تولد پرستو صالحینیکی مظفری و پدرش در تولد پرستو صالحی

عکس جدید پرستو صالحیعکس جدید پرستو صالحی در جشن تولدش

عکس های تولد پرستو صالحیعکس خانواده پرستو صالحی در شب تولدش

پرستو صالحی و مریم امیر جلالیپرستو صالحی و مریم امیر جلالی

عکس دسته جمعی بازیگرانعکس دسته جمعی بازیگران در تولد پرستو صالحی

عکس پرستو صالحی و رز رضویعکس جدید پرستو صالحی و رز رضوی

عکس های دیدنی پرستو صالحیشبنم فرشاد جو و بهار ارجمند

عکس های تولد پرستو صالحیسلفی بازیگران زن مشهور در آمفی کافه

پرستو صالحیعکس زیبای سوگل طهماسبی در تولد پرستو صالحی

پرست وصالحی و سولماز حضاریپرستو صالحی و سولماز حصاری

امیدواریم تماشای عکس های بازیگران محبوب که در این مطلب ارائه دادیم برای شما عزیزان نیز جذاب بوده باشند. ضمن تبریک تولد به پرستو صالحی برای وی آرزوی موفقیت های بیشتر داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.