رایتل نیز همانند دیگر اپراتورهای تلفن همراه در ایران یک اپراتور می باشد که بر حسب پشتیبانی هایی که از آن می شود و رقابت با دیگر اپراتورها مزیت ها و امکاناتی دارد. ما در این مطلب از روش شارژ رایتل نوشته ایم.

اپراتور تلفن همراه رایتل یکی از اپراتورهایی است که به تازگی و چند سال اخیر به بازار آمده و به طبع مخاطبین خاص خودش را هم بر حسب مزایا و امکاناتی که دارد، پیدا کرده است. این اپراتور بیشتر در بین دانشجویان و دانش آموزان به علت طرح های فروش و شارژ مکالمه و اینترنت تشویقی جا باز کرده است. ما در ادامه برای عزیزانی که تازه به جمع رایتلی ها پیوسته اند از روش شارژ رایتل می نویسیم.

روش شارژ رایتل:

دوستانی که تازه سیم کارت رایتل را خریداری کرده اید و می خواهید که آن را برای استفاده شارژ بفرمایید، کد دستوری زیر را به ترتیب بیان شده وارد کنید:

  • ابتدا *۱۴۱ را شماره گیری بفرمایید و بعد شماره شانزده رقمی موجود روی کارت شارژ را وارد نمایید و بعد # را بزنید.ارتباط با پشتیبان اپراتور رایتل
    کد دستوری شارژ سیم کارت رایتل

به همین راحتی و آسانی سیم کارت شما شارژ می شود و برای اطلاع پیدا کردن از باقی مانده حساب خود به روش مطرح شده در زیر عمل کنید:

  • *۱۴۰# را شماره گیری بفرمایید تا باقی مانده اعتبار شما را نشان دهد.طریقه شارژ سیم کارت رایتل

روش شارژ رایتل نیز همانند دیگر اپراتورها با شماره گیری کد دستوری معرفی شده از سوس سرویس به راحتی اتفاق می افتد. اگر بعد از انجام و یا در هنگام شارژ به مشکل برخوردید با شماره گیری عدد ۲۹۲۰ با خط رایتل خود و یا ۰۲۱_۲۹۲۰ با پیشتیبان این اپراتور تماس حاصل کرده و مشکل خود را برطرف نمایید.

راه شارژ سیم کارت رایتل

شرایط ثبت نام و خرید سیم کارت رایتل

ما در این مطلب نحوه ثبت نام و اطلاع از بسته های حجمی و مکالمه ای را نیز در قالب تصویسر برای شما عزیزان قرار داده ایم.

نحوه اطلاع از باقی مانده حساب در سیم کارت رایتل

سرویس خدمات رسانی سیم کارت رایتل از ماه اول تا سوم

امید است این مطلب هر چند ساده اما کارآمد به شما در روش شارژ سیم کارتتان کمک کرده باشد.

نظرات بسته شده است.