دسته ها
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

تم تولد گیسو کمند (راپونزل) با ایده های بکر برای دختر بچه ها

  • نرگس بستگان
  • ۱۲ آبان ۱۳۹۶
  • ۰

برای برگزاری جشن های تولد از تم های مختلفی استفاده می شود در این مطلب برای شما تم تولد گیسو کمند را قرار داده ایم که می توانید از آن الگو بگیرید.

تم تولد پرنسس های دیزینی امروزه در بین دختر بچه ها و حتی نوجوانان محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند از این رو در این مطلب تم تولد گیسو کمند یکی از شخصیت های دوست داشتنی بین این شاهزادگان انیمیشنی را برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم.

تصاویر تم تولد گیسو کمند (راپونزل)

بسیاری از دختر بچه ها دوست دارند تا شبیه به شاهزادگان دیزنی زندگی کنند و این شخصیت های انیمیشنی را بسیار مورد توجه قرار داده اند یکی از محبوب ترین این شخصت ها گیسو کمند و یا همان راپونزل است که با آن موهای بلند که شاخصه ویژگی های اوست خود را در بین کودکان و نوجوانان به محبوبیت رسانده است.

کیک تولد زیبا با تم گیسو کمند

کیک تولد تم گیسو کمند

بی شک تولدی با تمی که فرزند شما آن را دست دارد می تواند یکی از زیباترین خاطره ها را برای او بر جایی بگذارد. تم تولد سوفیا، تم تولد سفید برفی و تم تولد فروزن از محبوب ترین تم های تولد برای دختر بچه ها محسوب می شود. اگر فرزند شما به شاهزاده راپونزل علاقه دارد ما به شما کمک می کنیم تا با تم تولد گیسو کمند او را خوشحال کنید.

کیک تولد

در ادامه این مطلب گالری از عکس های تم گیسو کمند را برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم که می توانید از آن ها کمک بگیرید و تولدی بیاد ماندنی را برای او برگزار کنید.

کیک تولد گیسو کمند

انواع مدل های کیک تولد با تم راپونزل

تم تولد گیسو کمند

کیک تولد با تم راپونزل

تزیین کیک مدل گیسو کمند

کیک تولد با تزیین گیسو کمند

تم تولد گیسو کمند

کیک تولد با شخصیت مکس

انواع شیرنی ها با تم گیسو کمند

شیرینی با تم شخصیت های انیمیشن گیسو کمند

تم تولد گیسو کمند

لوازم تزیینی برای تم تولد گیسو کمند

تم تولد گیسو کمند

کیک تولد گیسو کمند

تم تولد گیسو کمند

انواع مدل کیک با تزیینات تم گیسو کمند

کارت دعوت با تم گیسو کمند

کارت دعوت تولد با تم گیسو کمند

تم تولد گیسو کمند

مدل شیرینی با تم گیسو کمند

تم تولد گیسو کمند

کیک گیسو کمند

تم تولد راپونزل

شما در این جشن تولد می توانید از گیس بافت های بلند طلایی و یا رنگ بنفش استفاده کنید زیرا از شاخصه های این شخصیت انیمیشنی است.

استفاده از باد کنک های بنفش و صورتی به همراه عکس های گیسو کمند و دیگر شخصیت های این انیمیشن زیبا می تواند فضایی کاملا دخترانه و شاد را به شما بدهد.

انیمیشن های دیزنی سال هاست که یکه سوار انیمیشن سازی است و البته تیم حرفه ای این شرکت به راستی که در خلق آثار تبحر خاصی دارند اگر تا به حال انیمیشن گیسو کمند را ندید به شما پیشنهاد می کنیم این انیمیشن عاشقانه زیبا را حتما تماشا کنید.

امیدواریم از تماشای تم جشن تولد گیسو کمند نهایت لذت و استفاده را برده باشید و با به کار گیری و الگو برداری از این تصاویر تولدی زیبا و به یاد ماندنی را برای فرزند عزیز خود تدارک ببینید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.