دسته ها
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷

طرح های نقاشی دیواری جدید و خلاقانه و بسیار زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب با انواع ایده های خلاقانه برای کشیدن نقاشی دیواری آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این طرح ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها نقاشی جالب و شیکی را برای کشیدن روی دیوار انتخاب کنید.

به نقاشی هایی که روی دیوار کشیده می شود نقاشی دیواری گفته می شود. از نقاشی های دیواری برای تزیین کردن دیوارهای فضای داخلی و خارجی استفاده می شود و شما می توانید با انتخاب طرح های زیبا دیوار مورد نظر خود را به کمک این نقاشی ها تزیین کنید.

ایده های زیادی برای کشیدن نقاشی روی دیوار وجود دارد و بهتر است برای نقاشی هایی که روی دیوار کشیده می شوند از رنگ ها و طرح های زیبا استفاده شود.

نقاشی منظره روی دیوار

انواع مدل های نقاشی دیواری

نقاشی دیواری هایی که روی دیوار داخلی و خارجی ساختمان ها کشیده می شوند می توانند در جذابیت بیشتر ظاهر دیوارها تاثیرگذار باشند. در ادامه این مطلب ما قصد داریم تا شما را با انواع نقاشی های دیواری برای دیوار داخل و خارج از ساختمان آشنا سازیم.

نقاشی روی دیوار

مدل های نقاشی روی دیوار برای فضای شهری

نقاشی دیواری فضای شهری دارای مزایای زیادی می باشند که این مزیت ها به شرح ذیل می باشد:‌

1. ارزش هنری بالا
2. تنوع زیاد در رنگ و طرح
3. زیبایی فضای شهر
4. مطابقت با هر سلیقه ای
5. طول عمر زیاد و دوام
6. متفاوت و جدید بودن سبک

نقاشی های دیواری علاوه بر اینکه باعث جذابیت بیشتر فضای شهری می شوند می توانند روی مخاطب نیز تاثیر مفهومی داشته باشند. توجه داشته باشید که استفاده درست از رنگ ها می تواند در زیبایی بیشتر نقاشی های دیواری تاثیرگذار باشد. برای ایجاد فضایی آرام و زیبا در فضای شهری بهتر است از رنگ های آرامش بخش برای کشیدن این نقاشی ها استفاده کنید. نقاشی های دیواری با رنگ های خنثی و ملایم برای محیط هایی از شهر که شلوغ هستند می توانند مناسب باشند. بهتر است برای کشیدن نقاشی روی دیوار فضای شهری از رنگ های تند و زننده استفاده نکنید زیرا این رنگ ها باعث ایجاد تنش و اضطراب در افراد می شوند.

نقاشی روی دیوار شیک نقاشی دیواری زیبا و جدید نقاشی زیبا و شیک روی دیوار نقاشی دیواری برای مدرسه نقاشی سنتی روی دیوار نقاشی منظره روی دیوار نقاشی روی دیوار ساختمان نقاشی درخت روی دیوار نقاشی دیواری زیبا و جذاب نقاشی منظره روی دیوار نقاشی فانتزی روی دیوار نقاشی شیک و جالب روی دیوار مدل نقاشی شیک دیواری نقاشی روی دیوار نقاشی زیبا و شیک منظره

مدل های نقاشی روی دیوار برای فضای داخلی

از نقاشی های دیواری می توانید برای تزیین دیوارهای خارجی و داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده کنند. برای تزیین دیوار منزل علاوه بر روش های تزیین دیوار با مقوا و تزیین دیوار با کاغذ و … می توانید از نقاشی های روی دیوار نیز استفاده کنید.

نقاشی روی دیوار برای منزل نقاشی فانتزی و شیک نقاشی روی دیوار اتاق نشیمن نقاشی ساده و شیک روی دیوار اتاق نشیمن نقاشی دیواری برای اتاق نشیمن تزیین دیوار با نقاشی نقاشی دیوار اتاق خواب نقاشی روی دیوار برای کودک نقاشی روی دیوار اتاق خواب نقاشی روی دیوار اتاق کودک نقاشی روی دیوار اتاق نشیمن نقاشی روی دیوار منزل
توجه داشته باشید که از نقاشی های روی دیوار برای تزیین کردن دیوار اتاق بازی کودکان در مهدکودک و مدارس نیز استفاده می شود. برای کشیدن نقاشی های روی دیوار برای این مکان ها بهتر است از طرح های فانتزی و عروسکی با رنگ های روشن و شاد استفاده کنید تا نقاشی هایی که روی دیوار می کشید توجه کودکان را به سوی خود جلب کنند و برای آن ها خوشایند باشند. کشیدن نقاشی شخصیت کارتونی روی دیوار مدارس و مهدکودک ها نیز می تواند یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه و جالب باشد.

نقاشی روی دیوار برای مهدکودک تزیین دیوار مهدکودک با نقاشی نقاشی روی دیوار مهدکودک تزیین دیوار داخلی مهدکودک با نقاشی نقاشی فانتزی و کودکانه برای تزیین دیوار مهدکودک نقاشی فانتزی روی دیوار

در این مطلب با انواع نقاشی دیواری برای فضای بیرونی و فضای داخلی آشنا شدید که امیدواریم این طرح های خاص و جذاب مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها نقاشی های جالبی را برای کشیدن روی دیوار انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های نقاشی کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.